MECLİS HABER
Tarihte Bugün


2019
TBMM BAŞKANI ŞENTOP TEKNOFEST İSTANBUL'DA…

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, TEKNOFEST İstanbul'un, Türkiye açısından göğüs kabartıcı bir tablo olduğunu söyledi.
22 Eylül 2019 Pazar
TBMM BAŞKANI ŞENTOP: "BÖLGESİNDE YAŞANAN SORUNLARA DUYARSIZ KALAN ÜLKELER, BAŞLARINA GELECEK FELAKETLERE SONRADAN AĞIT YAKMA LÜKSÜNE SAHİP OLAMAZLAR"

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Avrasya Parlamento Başkanları 4. Toplantısına katılmak üzere Kazakistan'a hareketinden önce yaptığı basın açıklamasında, toplantı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
22 Eylül 2019 Pazar
2017
TBMM GENEL KURULU YARIN OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

AK Parti Grubu, Irak ve Suriye tezkeresini görüşmek üzere Meclis Genel Kurulunun olağanüstü toplanmasına yönelik 213 milletvekilinin imzasını taşıyan başvuruyu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a sundu.
22 Eylül 2017 Cuma
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ALTAY'IN BASIN TOPLANTISI...

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Tezkere, Türkiye'ye yönelik terör örgütlerini kapsayan, terörle mücadeleyi esas alan, Türkiye'ye yönelik terör tehditlerini bertaraf etmeye yönelik içerikteyse elbette destek vereceğiz. Terörle mücadelede Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) elini güçlendirecekse elbette evet deriz." dedi.
22 Eylül 2017 Cuma
2016
TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, "SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN BELGESELİ"NİN GÖSTERİMİNE KATILDI

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, TBMM Milli Saraylar tarafından Yıldız Şale Köşkü'nde "Sultan II. Abdulhamid Han ve Dönemi Uluslararasi Sempozyumu"nun açılış yemeği ile "Sultan II. Abdülhamid Han Belgeseli"nin gösterimine katıldı.
22 Eylül 2016 Perşembe
"DOĞUMUNUN 174. YILINDA SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN VE DÖNEMİ ULUSLARARASI SEMPOZYUMU"...

TBMM Milli Saraylar tarafından düzenlenen "Sultan II. Abdülhamid Han ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu" kapsamında gerçekleştirilen "Hilafet, İslam Birliği ve Filistin" oturumu ile “Ortadoğu ve Sultan 2. Abdülhamid” konulu oturum yapıldı.
22 Eylül 2016 Perşembe
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NIN BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı basın ve yayın organlarında TBMM'de "Muhalefet Kulisi olarak bilinen bölümde yer alan, halıya dokunmuş Atatürk portresinin kaldırıldığı ve yerine Sultan II. Abdülhamit’in resminin asıldığı" yönünde çıkan haberler üzerine yazılı açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın, Meclis'te Atatürk’ün portresinin bulunduğu yere Sultan II. Abdülhamit’in portresini astırdığı haberlerinin tamamen gerçek dışı, yalan, tezvirat ve provokasyon amaçlı olduğu bildirildi.
22 Eylül 2016 Perşembe
"DOĞUMUNUN 174. YILINDA SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN VE DÖNEMİ ULUSLARARASI SEMPOZYUMU"...

TBMM Milli Saraylar tarafından düzenlenen "Doğumunun 174. Yılında Sultan II. Abdülhamid Han ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu" Dolmabahçe Sarayı'nda başladı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, sempozyumun açılışındaki konuşmasında, Sultan II. Abdülhamid'in Osmanlı padişahları içerisinde en çok tartışılan, yerli ve yabancı araştırmacılar tarafından hayatı, dönemi ve icraatlarıyla ilgili birçok inceleme yapılan bir şahsiyet olduğunu dile getirdi.
22 Eylül 2016 Perşembe
CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ EMİR'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde dergi basım ihalesi konusunda yolsuzluk yaşandığını iddia etti.
22 Eylül 2016 Perşembe
CHP MİLLETVEKİLLERİ USLUER, HAVUTÇA VE ÖZDEMİR'İN ORTAK BASIN TOPLANTISI...

CHP'nin Milli Eğitim Komisyonu üyeleri Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, TBMM'de düzenledikleri basın toplantısında, olağanüstü hal (OHAL) sürecinde milli eğitim alanında yaşanan sorunlara dikkati çekerek, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile mağduriyetlere ilişkin yaptıkları görüşme hakkında bilgi verdi.
22 Eylül 2016 Perşembe
HDP BATMAN MİLLETVEKİLİ ASLAN'IN BASIN TOPLANTISI...

HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
22 Eylül 2016 Perşembe
TBMM BAŞKANI KAHRAMAN, "SULTAN ll. ABDÜLHAMİD HAN DÖNEMİNDEN İZLER SERGİSİ"NİN AÇILIŞINI YAPTI

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Dolmabahçe Sarayı'nda "Sultan ll. Abdülhamid Han ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu" kapsamında düzenlenen "Sultan ll. Abdülhamid Han Döneminden İzler Sergisi"nin açılışını yaptı.
22 Eylül 2016 Perşembe
2014
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN AVUSTRALYA TEMASLARI...

Parlamentolar arası resmi görüşmelerde bulunmak üzere Avustralya’nın Melbourne kentinde bulunan TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve beraberindeki parlamento heyeti Avustralya İslam Müzesi, Victoria Parlamentosu ve Melbourne Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti.
22 Eylül 2014 Pazartesi
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK AVUSTRALYA'DA...

Avustralya’nın Melbourne kentinde resmi temaslarda bulunan TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Melbourne Başkonsolosluk konutunda verilen resepsiyonda açıklamalarda bulundu.
22 Eylül 2014 Pazartesi
CHP'Lİ KUŞOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...

CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın, ihalesiz ve Yönetim Kurulu kararı olmadan TKİ'de yapılan işleri sorduğu önergesine yanıt verdiğini söyledi.
22 Eylül 2014 Pazartesi
AŞIK SEREF TAŞLIOVA'NIN VEFATI...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, aşıklık geleneğinin usta isimlerinden Aşık Şeref Taşlıova'nın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
22 Eylül 2014 Pazartesi
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AYHAN'IN BASIN TOPLANTISI...

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
22 Eylül 2014 Pazartesi
2013
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK İRAN'DA...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Tahran ziyaretinin ikinci gününde Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Başkanı Haşimi Rafsancani ile görüştü.
22 Eylül 2013 Pazar
2012
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK, AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARINA KATILDI

TBMM Başkanı Cemil Çiçek: ''Ahilik kültürünü evimize, işimize, sokağımıza, ülkemize yansıtabilseydik bu kadar çok kanun çıkarmamız gerekmezdi. Meclis kanun fabrikasına döndü. Kanunla topluma şekil vermeye çalışıyoruz. Yeteri kadar da veremiyoruz''... ''Bu kültürü içimize sindirebilseydik bu kadar kardeş kanı bu ülkede dökülür müydü? Bu kadar alçaklık bu ülkede yaşanır mıydı?"
22 Eylül 2012 Cumartesi
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ TARHAN'IN BASIN AÇIKLAMASI…

Emine Ülker Tarhan, yaptığı yazılı açıklamada, Balyoz Davası kararına ilişkin: "Bu hükmün nedeni bir hesaplaşmadır. Hükmün gerçek sahibi yargıçlar olmadığından bu bir yargı kararı değildir'' dedi.
22 Eylül 2012 Cumartesi
2011
AKPM BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU BRÜKSEL'DE…

AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, AKPM ile Avrupa Parlamentosu arasında işbirliğinin arttırılması çağrısı yaptı.
22 Eylül 2011 Perşembe
KIRGIZİSTAN PARLAMENTOSU BÜROKRATLARINA SERTİFİKA...

Parlamentolararası İşbirliği çerçevesinde inceleme ve araştırmalarda bulunmak üzere TBMM'de bulunan Kırgızistan Parlamentosu bürokratlarına törenle sertifikaları verildi.
22 Eylül 2011 Perşembe
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN İÇİŞLERİ BAKANI ŞAHİN'E BAŞSAĞLIĞI MESAJI...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Diyarbakır'da bir polis ekibine yönelik saldırı gerçekleştirilmesi nedeniyle İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e başsağlı mesajı gönderdi.
22 Eylül 2011 Perşembe
CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ TURGUT DİBEK'İN BASIN TOPLANTISI…

CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 'Yurdakul Yasa Teklifi' olarak adlandırılan 5275 sayılı 'Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi' ile ilgili parlamentoda basın toplantısı düzenledi.
22 Eylül 2011 Perşembe
TBMM BAŞKANI ÇİÇEK'İN İÇİŞLERİ BAKANI ŞAHİN'E BAŞSAĞLIĞI MESAJI…

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Van'ın Çatak ilçesinde meydana gelen çatışmada şehit düşen üç güvenlik görevlisiyle ilgili Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e ve İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e bir başsağlığı mesajı gönderdi.
22 Eylül 2011 Perşembe
AVRUPA-ASYA SAYIŞTAYLAR BİRLİĞİ ORTAK KONFERANSI...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İstanbul Ataköydeki Sheraton Otelinde yapılan Asya Sayıştaylar Birliği (ASOSAI)-Avrupa Sayıştaylar Birliği (EUROSAI) 1. Ortak Konferansı'na katıldı.
22 Eylül 2011 Perşembe
TBMM'DE BUGÜN...

CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, saat 11.30'da TBMM CHP Yönetim Kurulu Toplantı Salonu'nda " Yurdakul Yasa Teklifi" konulu basın toplantısı düzenleyecek.
22 Eylül 2011 Perşembe
AVRUPA VE ASYA SAYIŞTAYLAR BİRLİĞİ PROGRAMI...

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 08.30'da İstanbul Ataköydeki Sheraton Otelinde yapılacak olan Avrupa ve Asya Sayıştaylar Birliği Programına katılacak.
22 Eylül 2011 Perşembe
2010
CUMHURBAŞKANI VEKİLİ VE TBMM BAŞKANI ŞAHİN, AFYONKARAHİSAR'DA...

Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, İKÖPAB ve AB Üyesi Ülke Deneyimleri" konulu uluslararası sempozyumun açılış resepsiyonuna katıldı.
22 Eylül 2010 Çarşamba
AKPM BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU'NA, FAHRİ DOKTORA UNVANI VERİLDİ

AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu'na 'Odessa Ulusal Hukuk Akademisi' tarafından Fahri Doktora unvanı verildi.
22 Eylül 2010 Çarşamba
CHP'Lİ İÇLİ'NİN BASIN TOPLANTISI…

CHP Eskişehir Milletvekili Tayfun İçli, parlamentoda düzenlediği basın toplantısında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na iki soru önergesi verdiğini belirterek içerikleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.
22 Eylül 2010 Çarşamba
DSP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ MACİT'İN BASIN TOPLANTISI...

DSP istanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, 12 Eylül 1980 darbesinin ülkede yarattığı siyasi, toplumsal ve ekonomik yıkımın tam anlamıyla ortaya çıkarılması için önerge vereceklerini belirtti.
22 Eylül 2010 Çarşamba
TBMM, YENİ YASAMA YILINA BAŞLAYACAK

Türkiye Büyük Millet Meclisi, 1 Ekim 2010 Cuma Günü beşinci yasama yılına başlayacak
22 Eylül 2010 Çarşamba
2008
TBMM BAŞKANI TOPTAN'IN KABULÜ

Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye Genç İşadamları Derneği Ankara Şubesi Başkanı Sefa Çol ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
22 Eylül 2008 Pazartesi
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ KILIÇDAROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI…

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, "AKP, yolsuzlukla mücadele edeyim derken, bugün yolsuzluk yapanların en büyük hamisi durumundadır" dedi.
22 Eylül 2008 Pazartesi
2006
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, "TBMM 2006 YILI KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI" ŞAMPİYONU OLDU

4 Eylül 2006 tarihinde başlayan ve 4 grupta 16 takımın katıldığı "TBMM 2006 Yılı Kurumlararası Futbol Turnuvası" yapılan üçüncülük maçı ve final karşılaşması ile sona erdi. Turnuva sonunda Milli Eğitim Bakanlığı şampiyon olurken, Maliye Bakanlığı ikinci, Dış Ticaret Müsteşarlığı üçüncü ve TRT Genel Müdürlüğü de dördüncü oldu.
22 Eylül 2006 Cuma
TBMM'DE TOHUMCULUK TASARISI'NIN GÖRÜŞÜLEMEMESİ...

CHP Grup Başkanvekilleri Kemal Anadol ve Haluk Koç, TBMM Başkanlığına gönderdikleri yazıda, TBMM Genel Kurulunda, gündemdeki kanun tasarı ve tekliflerinin hiçbirinin görüşülmeden oturumun kapatılmasının, İçtüzüğe göre tatil veya ara vermeye devam anlamına geldiği, bunun da 26 Eylül Salı gününden itibaren çıkacak yasaları sakat kılacağı uyarısında bulundu.
22 Eylül 2006 Cuma
AK PARTİ'DEN YAZILI AÇIKLAMA

AK Parti Grup Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, TBMM birleşiminin 26 Eylül Salı günü toplanmak üzere kapatılması konusunda Başkanlık Divanı'nın yaptığı işlemin, İçtüzük hükümlerine uygun olduğu kaydedildi.
22 Eylül 2006 Cuma
ANAVATAN PARTİSİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SÜLEYMAN SARIBAŞ: "BU PARLAMENTO DÖNEMİ BİZCE SONA ERMİŞTİR"

Anavatan Partisi Grup Başkanvekili Süleyman Sarıbaş, TBMM Genel Kurulu'nun bugün toplanamaması üzerine basın toplantısı düzenledi.
22 Eylül 2006 Cuma
DYP'Lİ KANDOĞAN:''BU HÜKÜMETİN BİTİŞİNİN FİİLEN İLANI, MECLİS ÇALIŞMALARINA ARA VERMESİYLE ORTAYA ÇIKMIŞTIR''

DYP Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, AK Parti tarafından 19 Eylül'de olağanüstü toplantıya çağrılan Meclisin, bugün neden çalışmadığını merak ettiğini söyledi.
22 Eylül 2006 Cuma
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ KOÇ: ''TBMM BAŞKANVEKİLİ YAKUT'UN GENEL KURULU 26 EYLÜL'DE TOPLANTIYA ÇAĞIRMASI GEÇERSİZDİR''

Koç, Parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, ''Yeniden olağanüstü toplantı çağrısı yapılmazsa, kanunsuz Genel Kurul toplantısına teşebbüs olacaktır'' dedi.
22 Eylül 2006 Cuma
TBMM GENEL KURULU...

Gündemde yer alan Tohumculuk Kanunu Tasarısı'nın görüşmeleri, komisyonun yerinde olmaması nedeniyle ertelendi. Bunun üzerine TBMM Başkanvekili Yakut, birleşimi 26 Eylül Salı günü saat 15.00'de toplanmak üzere kapattı.
22 Eylül 2006 Cuma
AK PARTİ'Lİ KİLER'İN İSTANBUL'DAKİ İNŞAATI...

AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, İstanbul Levent'teki inşaatın projesinin, alınan tahkimat ruhsatı dışına çıkılmadan yapıldığını belirterek, ''Orada kaçak bir metre bile yer yoktur'' dedi.
22 Eylül 2006 Cuma
BULGARİSTAN PARLAMENTO HEYETİ TBMM'DE...

TBMM Başkanvekili İsmail Alptekin, Bulgaristan Parlamentosu Avrupa Entegrasyon Komitesi Başkanı Atanas Paparizov'u kabul etti. Konuk Heyet daha sonra TBMM AB Uyum Komisyonu'nu ziyaret etti.
22 Eylül 2006 Cuma
TBMM BAŞKANI ARINÇ, LÜBNAN'DA YAŞANAN OLAYLARLA İLGİLİ MEKTUP DİPLOMASİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

İsrail Parlamentosu'ndaki siyasi parti temsilcisilerinin kaçırılan İsrail askerlerinin serbest bırakılması yönündeki girişim talebi üzerine harekete geçen TBMM Başkanı Bülent Arınç, Lübnan Meclis Başkanı Nabih Berry ile İsrail Meclis Başkanı Dalia Itzik'e birer mektup gönderdi.
22 Eylül 2006 Cuma
TBMM'DE BUGÜN

TBMM Başkanvekili İsmail Alptekin, saat 11.00'de Bulgaristan Parlamentosu Avrupa Entegrasyon Komitesi üyelerinden oluşan heyeti kabul edecek. Heyet üyeleri, Dışişleri Komisyonu üyeleri ile 11.30'da, AB Uyum Komisyonu üyeleri ile saat 14.30'da biraraya gelecek, AB Genel Sekreterliği'ni saat 16.00'da ziyaret edecek.
22 Eylül 2006 Cuma
2005
CALIFORNIA SENATOSU HEYETİ TÜRKİYE-ABD PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANI EGEMEN BAĞIŞ'I ZİYARET ETTİ.

TBMM'de yapılan görüşmeden sonra açıklamalarda bulunan Bağış, California'nın 35 milyon nüfusu ile ABD'nin en büyük eyaleti olduğunu belirterek, California Senatosu'ndan 5 senatörün bugün Türkiye'ye geldiğini ve ilk olarak Anıtkabir'i ziyaret ettiklerini söyledi.
22 Eylül 2005 Perşembe
TBMM'DE YAZ DÖNEMİNİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN BAKIM ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARI…

Meclis'in 3 aylık tatil dönemi olan Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında, genel olarak bakım ve onarımın yanı sıra ısı merkezi yenilendi. Halkla ilişkiler binasında bulunan milletvekili odalarındaki yaklaşık 20 yıllık halılar sökülerek, laminat parke döşendi ve yer döşemeleri yenilendi.
22 Eylül 2005 Perşembe
CHP'Lİ ANADOL:''ÖZELLEŞTİRME İHALELERİ ÖNCE KAPALI KAPILAR ARDINDA KOTARILIYOR DAHA SONRA YASAL KILIFA SOKULUYOR''

CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, hükümetin özelleştirme ihaleleri ile ilgili uygulamalarını eleştirdi
22 Eylül 2005 Perşembe
85. YIL KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI'NDA TBMM TAKIMI ÇEYREK FİNALDE…

Girdiği dört karşılaşmadan da galip ayrılan TBMM Futbol Takımı grup lideri oldu.
22 Eylül 2005 Perşembe
2004
TBMM BAŞKANI ARINÇ,ATİNA'DA YAPILAN PARALİMPİK OLİMPİYATLARINDA ALTIN MADALYA KAZANAN KORHAN YALÇIN'I KUTLADI

Arınç mesajında, Korhan Yalçın'ın atıcılık dalında altın madalya kazanmasından büyük sevinç ve mutluluk duyduğunu bildirdi.
22 Eylül 2004 Çarşamba
TBMM VAKFI'NIN KAPANMASI DOLAYISIYLA İŞSİZ KALANLAR İÇİN 120 KADRO ÇIKARTILDI

TBMM Başkanlık Divanı'nın son toplantısında, temizlik ile park ve bahçelerin bakımında görevlendirilecekler için 120 geçici işçi kadrosu çıkartıldı.
22 Eylül 2004 Çarşamba
TBMM FUTBOL TAKIMI, "KURUMLARARASI KARDEŞLİK VE DOSTLUK 1. FUTBOL TURNUVASI"NDA GRUP LİDERLİĞİNE YÜKSELDİ

Turnuvada yapmış olduğu üç maçı da kazanan TBMM Futbol Takımı, 25 Eylül Cumartesi günü karşılaşacağı GSGM Halk Oyunları Federasyonu Takımını yenerse, final grubuna yükselecek.
22 Eylül 2004 Çarşamba
ARINÇ, "TCK İLE İLGİLİ BİR GELİŞME OLACAKSA BENİM KANAATİME GÖRE 30 EYLÜL'E KADAR BUNUN OLMASI GEREKİR"

TBMM Başkanı Arınç, görev süresi 30 Eylül'de sona erecek Başkanlık Divanı'nın son toplantısında gazetecilerin CHP'nin olağanüstü toplantı çağrısına ilişkin sorularını cevapladı.
22 Eylül 2004 Çarşamba
TBMM BAŞKANLIK DİVANI, 2.YASAMA DÖNEMİNİN SON TOPLANTISIYLA VEDA ETTİ

Toplantı öncesi bir açıklama yapan Arınç, yasama döneminin başında neler yapılacağını kamuoyuna bildirdiklerini, dönem sonunda da o yasama yılında neler yapılabildiğinin hesabını verdiklerini söyledi.
22 Eylül 2004 Çarşamba
MECLİS PERSONELİ SOSYAL DAYANIŞMA FUTBOL TURNUVASI BÜYÜK ÇEKİŞMELERE SAHNE OLUYOR.

Büyük ilgi gören turnuvada hakemlerin doğru ve yerinde kararları da seyirciler tarafından sık sık alkış alıyor.
22 Eylül 2004 Çarşamba
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.