MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, sosyal medyada TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve çevresi hakkında, hiçbir dayanağı olmayan, mesnetsiz açıklamalarda bulunulduğu ve iftiralar atıldığı dile getirildi.
07 Haziran 2018 Perşembe

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla ilgili olarak basında yer alan bazı haberler üzerine bir açıklama yaptı.
23 Mayıs 2018 Çarşamba
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, 29 Mart 2018 tarihli bazı basın kuruluşlarında TBMM Camii ile ilgili yer alan haberler dolayısıyla bir açıklama yaptı.
30 Mart 2018 Cuma
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI…

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'ın, 28 Mart 2018 tarihinde TBMM'de düzenlenen "Meclis Sohbetleri" toplantısında "Kadınlar Sahneye Çıkmasın" şeklinde dijital medya platformlarında çıkan haberlerle ilgili bir basın açıklaması yaptı.
29 Mart 2018 Perşembe
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Başkanlığı, Genel Kurul çalışmaları sırasında yaşanan olaylar ve bununla ilgili basında yer alan haberler üzerine yazılı açıklama yaptı. TBMM Başkanlığı, Genel Kurulda yaşanan tartışmalar sonrasında kuliste meydana gelen olaylarla ilgili olarak muhakkik tayin etti, olaya karıştığı iddia edilenler hakkında idari inceleme başlattı.
14 Mart 2018 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 13 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.