MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, Beşiktaş Kaymakamlığınca, Mimar Sinan Üniversitesi'ne geçici olarak tahsis edilen Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesi’nin bir yıldan fazladır devam eden tahliye süreci neticesinde söz konusu binanın 26 Haziran Salı günü tahliye edeceğinin açıklandığı hatırlatıldı.
23 Haziran 2018 Cumartesi

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı medya organlarında Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesinin tahliyesi hakkında yer alan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı:
22 Haziran 2018 Cuma
TBMM BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Başkanlığı, Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nu kapsamına giren kamu kurum ve kuruluşlarına 2017 yılında yapılan başvurulara ilişkin basın açıklaması yayımladı.
19 Haziran 2018 Salı
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, sosyal medyada TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve çevresi hakkında, hiçbir dayanağı olmayan, mesnetsiz açıklamalarda bulunulduğu ve iftiralar atıldığı dile getirildi.
07 Haziran 2018 Perşembe
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla ilgili olarak basında yer alan bazı haberler üzerine bir açıklama yaptı.
23 Mayıs 2018 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 12 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.