MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, 29 Mart 2018 tarihli bazı basın kuruluşlarında TBMM Camii ile ilgili yer alan haberler dolayısıyla bir açıklama yaptı.
30 Mart 2018 Cuma

TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI…

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'ın, 28 Mart 2018 tarihinde TBMM'de düzenlenen "Meclis Sohbetleri" toplantısında "Kadınlar Sahneye Çıkmasın" şeklinde dijital medya platformlarında çıkan haberlerle ilgili bir basın açıklaması yaptı.
29 Mart 2018 Perşembe
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Başkanlığı, Genel Kurul çalışmaları sırasında yaşanan olaylar ve bununla ilgili basında yer alan haberler üzerine yazılı açıklama yaptı. TBMM Başkanlığı, Genel Kurulda yaşanan tartışmalar sonrasında kuliste meydana gelen olaylarla ilgili olarak muhakkik tayin etti, olaya karıştığı iddia edilenler hakkında idari inceleme başlattı.
14 Mart 2018 Çarşamba
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından çocuk istismarı konusunda basında yer alan bazı haberler üzerine yapılan yazılı açıklamada, çocuk istismarı konusunun, her ülkenin olduğu gibi Türkiye'nin de üzerinde her yönüyle hassasiyet gösterdiği önemli bir konu olduğu belirtildi.
08 Mart 2018 Perşembe
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Milletvekili Tedavi Yönetmeliğinde yapılan bazı değişikliklerle ilgili basın yayın organlarında çıkan haberler dolayısıyla bir açıklama yaptı.
02 Mart 2018 Cuma

Sayfa
Önceki 3 / 12 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.