MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Başkanlığından yapılan açıklamada, Mecliste banko görevlisini rehin almaya çalışan, DHKP-C ile bağlantılı olduğu belirlenen biri kadın iki kişi gözaltına alındığı belirtildi.
14 Mayıs 2019 Salı

TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, çeşitli internet sitelerinde ve gazetelerde yayımlanan "Vekiller milyonluk araca böyle biner" ve benzeri başlıklı haberlerle ilgili basın açıklamasında bulundu. Açıklamada, "İlk defa 3 Mayıs 2019 tarihinde Odatv isimli internet sitesinde, sonrasında da diğer bazı internet siteleri ile gazetelerde yayınlanan haberler gerçekleri yansıtmamakta ve toplumda yanlış algı oluşmasına sebep olacak içerik taşımaktadır. Milletin Meclisini karalamak için, gerçekleri çarpıtan, olmayan hususları varmış gibi gösteren, hiç bir şey bulamadığı noktada yalan uyduran bir anlayışın derdinin habercilik olmadığı, Milletin Meclisine karşı, anlaşılması zor derecede onulmaz bir kin besledikleri ortadadır. Bahsi geçen haberler ile ilgili hukuki yollara başvurulacaktır." denildi.
05 Mayıs 2019 Pazar
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, 28 Mart 2019 tarihli Sözcü Gazetesinde Deniz Ayhan imzasıyla yayımlanan "Mecliste Maliyetinin 3 Katı Araç İhalesi" başlıklı haber üzerine bir basın açıklaması yaptı.
28 Mart 2019 Perşembe
TBMM BAŞKANLIĞINDAN TEKİRDAĞ'DAKİ TREN KAZASIYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI...

Geçici TBMM Başkanı Durmuş Yılmaz, Tekirdağ'daki tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifa dileğinde bulundu.
08 Temmuz 2018 Pazar
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında Vakıflar Genel Müdürlüğünden TBMM Başkanlığına tahsis edilen Beykoz Abraham Paşa Korusu'nun milletvekilleri için sosyal tesis yapılacağı yönünde haberlerin yer aldığını anımsatıldı. Açıklamada, haberde yer alan ifadelerin tamamının gerçek dışı olduğu kaydedildi.
24 Haziran 2018 Pazar

Sayfa

1 / 12 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.