MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM GENEL SEKRETERLİĞİNDEN AÇIKLAMA

TBMM Genel Sekreterliği, bir milletvekilinin sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım ile ilgili olarak basın açıklaması yaptı.
28 Mart 2022 Pazartesi 15:10

TBMM GENEL SEKRETERLİĞİNDEN BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Genel Sekreterliği, Zafer Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.
24 Aralık 2021 Cuma 14:50
TBMM YERLEŞKESİNDEKİ BİR AĞACA YILDIRIM DÜŞMESİ

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, TBMM Eski Milletvekili Otoparkı girişinde bulunan ağaca yıldırım düştüğünü, ağaçtan parça kopması sonucunda küçük çaplı maddi hasar oluştuğu ve herhangi bir can kaybının yaşanmadığı belirtildi.
22 Mart 2021 Pazartesi 12:16
TBMM DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı, bünyesinde çalışan personelin iş kıyafetlerinin verilmediği ile ilgili sosyal medyada yer alan iddialara ilişkin açıklamada bulundu.
27 Ağustos 2020 Perşembe 13:18
TBMM'DE "İÇME SUYU SIKINTISI YAŞANDIĞI" İDDİASI

TBMM Başkanlığından, Meclis'te "içme suyu sıkıntısı yaşandığı" iddialarına ilişkin paylaşılan bilgi notunda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çay ocaklarının kapatılması üzerine su satışlarının, milletvekili odalarının bulunduğu Halkla İlişkiler Binasının beşinci katından, halkla ilişkiler binası ve ana binadaki üyeler lokantasından, kış bahçelerinden ve kulisin her iki tarafına kurulan kantin stantlarından sağlandığı belirtildi.
08 Temmuz 2020 Çarşamba 16:25

Sayfa

1 / 15 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.