MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM GENEL SEKRETERLİĞİNDEN BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Genel Sekreterliği, Zafer Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.
24 Aralık 2021 Cuma

TBMM YERLEŞKESİNDEKİ BİR AĞACA YILDIRIM DÜŞMESİ

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, TBMM Eski Milletvekili Otoparkı girişinde bulunan ağaca yıldırım düştüğünü, ağaçtan parça kopması sonucunda küçük çaplı maddi hasar oluştuğu ve herhangi bir can kaybının yaşanmadığı belirtildi.
22 Mart 2021 Pazartesi
TBMM DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı, bünyesinde çalışan personelin iş kıyafetlerinin verilmediği ile ilgili sosyal medyada yer alan iddialara ilişkin açıklamada bulundu.
27 Ağustos 2020 Perşembe
TBMM'DE "İÇME SUYU SIKINTISI YAŞANDIĞI" İDDİASI

TBMM Başkanlığından, Meclis'te "içme suyu sıkıntısı yaşandığı" iddialarına ilişkin paylaşılan bilgi notunda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çay ocaklarının kapatılması üzerine su satışlarının, milletvekili odalarının bulunduğu Halkla İlişkiler Binasının beşinci katından, halkla ilişkiler binası ve ana binadaki üyeler lokantasından, kış bahçelerinden ve kulisin her iki tarafına kurulan kantin stantlarından sağlandığı belirtildi.
08 Temmuz 2020 Çarşamba
TBMM BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA

TBMM Başkanlığından, "TBMM ana binada koronavirüs karantinası" iddialarına ilişkin yapılan bilgilendirmede, "TBMM Genel Sekreterliğinde bir çalışanın geçtiğimiz hafta koronavirüs testi pozitif çıkmış ve söz konusu personel cuma gününden bu yana işe gelmemektedir. Ancak temas edenlerin de şüphe oluşturmaması açısından personel değişimi yapılmış, Genel Sekreterliğin karantinaya alınması gibi bir durum söz konusu değildir." ifadesi kullanıldı.
10 Haziran 2020 Çarşamba

Sayfa

1 / 14 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.