MECLİS HABER
İdari Teşkilat Açıklamaları

TBMM BAŞKANLIĞINDAN TEKİRDAĞ'DAKİ TREN KAZASIYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI...

Geçici TBMM Başkanı Durmuş Yılmaz, Tekirdağ'daki tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifa dileğinde bulundu.
08 Temmuz 2018 Pazar

TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında Vakıflar Genel Müdürlüğünden TBMM Başkanlığına tahsis edilen Beykoz Abraham Paşa Korusu'nun milletvekilleri için sosyal tesis yapılacağı yönünde haberlerin yer aldığını anımsatıldı. Açıklamada, haberde yer alan ifadelerin tamamının gerçek dışı olduğu kaydedildi.
24 Haziran 2018 Pazar
TBMM BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığından yapılan açıklamada, Beşiktaş Kaymakamlığınca, Mimar Sinan Üniversitesi'ne geçici olarak tahsis edilen Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesi’nin bir yıldan fazladır devam eden tahliye süreci neticesinde söz konusu binanın 26 Haziran Salı günü tahliye edeceğinin açıklandığı hatırlatıldı.
23 Haziran 2018 Cumartesi
TBMM BASIN, YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA...

TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, bazı medya organlarında Dolmabahçe Sarayı Baltacılar Dairesinin tahliyesi hakkında yer alan haberler üzerine bir basın açıklaması yaptı:
22 Haziran 2018 Cuma
TBMM BAŞKANLIĞININ BASIN AÇIKLAMASI...

TBMM Başkanlığı, Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nu kapsamına giren kamu kurum ve kuruluşlarına 2017 yılında yapılan başvurulara ilişkin basın açıklaması yayımladı.
19 Haziran 2018 Salı

Sayfa

1 / 13 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.