MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

MHP ORDU MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT'UN BASIN TOPLANTISI...

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Ordu'nun Aybastı ilçesinde meydana gelen heyelanda Sağlık Mahallesi'nde evlerin yıkıldığını, arazilerin tahrip olduğunu belirtti.
22 Mayıs 2019 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'UN BASIN TOPLANTISI...

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, yeni askerlik sistemine ilişkin düzenlemenin toplam 100 maddeyi aştığını belirterek, "Oturacağız konuşacağız, Genel Kurul'da tartışacağız. Türkiye Cumhuriyeti'nin bel kemiği olan askerlerimizle ilgili, savunmayla ilgili bundan sonra herhangi bir aksaklığa neden vermeden güçlü Türkiye'nin güçlü bir savunması olması yönünde olacak gelişmeleri değerlendireceğiz, ona göre kararımızı vereceğiz." dedi.
22 Mayıs 2019 Çarşamba
CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ GÜRER'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Mecliste yanında getirdiği lokum, çikolata ve bayram şekeriyle düzenlediği basın toplantısında, yurttaşların Ramazan Bayramı'nda birbirlerine ikram edecekleri şekeri, lokumu ve çikolatayı geçen yıla göre en az yüzde 40-50 artışla alacağını söyledi.
22 Mayıs 2019 Çarşamba
İYİ PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI...

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suriye politikasının "Müslüman Kardeşler" ideolojisine dayandığını iddia ederek, bu politikanın 2011 yılından bu yana Türkiye'nin milli çıkarlarına ağır zararlar verdiğini ileri sürdü.
22 Mayıs 2019 Çarşamba
CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIBAL'IN BASIN TOPLANTISI...

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin tüm zenginliklerinin sömürülmeye devam edildiğini iddia etti.
21 Mayıs 2019 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 1898 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.