MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

İYİ PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ TÜRKKAN'IN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, infaz düzenlemesine ilişkin, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti), üzerinde çalıştığı veya bitirdiği yasa taslağını kamuoyuyla paylaşmasının ardından bu konudaki görüşlerini ifade edeceklerini söyledi.
25 Mart 2020 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'UN BASIN TOPLANTISI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sağlık Bakanlığınca koronavirüse ilişkin hasta, iyileşen ve hayatını kaybeden vaka sayılarının monitörize edilmesi, kısa zamanlı güncellemelerle kamuoyuna duyurulması gerektiğini belirtti.
25 Mart 2020 Çarşamba
TİP GENEL BAŞKANI BAŞ'IN BASIN TOPLANTISI

TİP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle vatandaşlara evlerinden çıkmamaları yönünde çağrılar yapıldığını anımsatarak, "İnsanlar evde ne yiyecek? Çocuklarına ne yedirecek ve nasıl yaşayacak? Bu gidişle hastalıktan insanlarımızı belki kurtaracağız ama açlıktan ve yoksulluktan ölmelerine maalesef engel olamayacağız." iddiasında bulundu.
25 Mart 2020 Çarşamba
İYİ PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ DERVİŞOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirterek, "Önümüzdeki günlerde daha ağır bir tabloyla karşı karşıya kalmamak için, tüm vatandaşlarımızın, uzmanların uyarı ve tavsiyelerine kulak vererek, bu mücadeleye destek vereceklerine yürekten inanıyoruz." diye konuştu.
25 Mart 2020 Çarşamba
CHP'Lİ ANTMEN'İN BASIN TOPLANTISI

TBMM Adalet Komisyonu üyesi ve CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, prensip olarak infaz düzenlemesini de içeren 3. Yargı Paketi'ne ve böyle düzenlemelere karşı olmadıklarını belirterek, "İnsanlarımızın sağlığı, mahkumların rehabilite ve ıslah edilmesi, toplumla entegre olması için her şey yapılabilir fakat olmazsa olmazların da aşılmaması gerekiyor." dedi.
25 Mart 2020 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 2040 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.