MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ZENGİN'İN BASIN TOPLANTISI

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, kadına karşı şiddetin, anlatılması konusunda sorun yaşandığını dile getirerek, "Herkes kendi mahallesinde öyle sağlam duruyor ki muhatapların ne söylediğini dinleyen yok. Böyle olduğu için iyi yaptığımız her şey kayboluyor ve kadın meselesi çok hasarlı ve marazlı bir dille konuşulur hale geliyor." diye konuştu.
25 Kasım 2020 Çarşamba

MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ BULUT'UN BASIN TOPLANTISI

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, partisinin Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ve Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Tokat'ın Erbaa ilçesinde siyanürle altın ayrıştırma yöntemi kullanılarak gerçekleştirilecek madencilik faaliyetinin bölge halkını fazlasıyla tedirgin ettiğini söyledi.
25 Kasım 2020 Çarşamba
İYİ PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ÇELİK'İN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'de nüfusun 20 milyonunun açlık sınırının altında olduğunu, son ekonomi politikalarıyla 60 milyon insanın da yoksullaştırıldığını savundu.
25 Kasım 2020 Çarşamba
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'UN BASIN TOPLANTISI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, iktidarın, Türkiye'yi dış politikada itibarsızlaştırmaya devam ettiğini öne sürdü.
25 Kasım 2020 Çarşamba
CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KUŞOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Plan ve Bütçe Komisyonunun CHP'li üyeleriyle Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile bağlı kurum ve kuruluşların 2021 yılı bütçesini ele aldıklarını anımsattı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Karayolları Genel Müdürlüğünün 2019 yılı harcamalarının 80 milyar liranın üzerinde olduğunu ifade eden Kuşoğlu, söz konusu Bakanlık ve kurumlara ilişkin Sayıştay raporlarında önemli bulguların yer aldığını söyledi.
25 Kasım 2020 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 2155 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.