MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

İYİ PARTİ SÖZCÜSÜ AĞIRALİOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında, ordu, güvenlik güçleri, eğitim, sağlık ve Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarıyla sahada karantinaya geçilmesi gerektiğini belirterek "Bu organizasyonu kurmazsak birkaç ay sonra karşılaşacağımız yük, bugünkünden çok daha fazla olacaktır." dedi.
15 Eylül 2020 Salı

İYİ PARTİLİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'daki deprem riskine işaret ederek beklenen İstanbul depreminin Türkiye'ye maliyetinin 200-300 milyar dolar arasında olacağını söyledi.
15 Eylül 2020 Salı
MHP'Lİ ERDEM'İN BASIN TOPLANTISI

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İstanbul Küçükçekmece'deki Zahide Özay (Zahide Nine) Semt Konağı'nın isminin, ilçe belediyesi tarafından değiştirilmesine tepki göstererek, "Onurlu ve dik duruşuyla Türk halkını temsil eden Zahide Özay'ın isminin semt konağına tekrar verilmesi için ivedilikle bir çalışma yapılması gerekiyor." dedi.
14 Eylül 2020 Pazartesi
DEVA PARTİLİ YENEROĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Oruç Reis gemisinin, bakım ve ikmal için limana çekilmesinin, doğru bir politika olduğunu söyledi.
14 Eylül 2020 Pazartesi
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Özkoç: Macron, haddini bilmelidir. Akdeniz'de gerilimi tırmandıran üsluptan ve tavırdan hemen vazgeçmelidir. Yunanistan ile aramızda olan yaşadığımız sorunu iki ülke çözebilecek güce ve tarihsel bağa sahiptir.
11 Eylül 2020 Cuma

Sayfa
Önceki 2 / 2114 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.