MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ KARASU'NUN BASIN TOPLANTISI...

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, "Devlet Sivas'a istihdam sağlamadığı gibi, özel sektörün de yatırım yapması için gerekli olan teşviklerin önünü keserek şehrimizi cezalandırıyor." iddiasında bulundu.
16 Ocak 2019 Çarşamba

TİP GENEL BAŞKANI BAŞ'IN BASIN TOPLANTISI...

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, ABD Başkanı Donald Trump'un, Türkiye'ye yönelik sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımına ilişkin, "Trump, bugün dünyanın en saldırgan, geçmişi en kirli devletin başındaki kişi olarak görevini yapıyor. Başta Trump olmak üzere, emperyalizmin tüm temsilcilerine açıkça ifade ediyoruz, kanlı ellerinizi bölgemizden ve ülkemizden derhal çekin." dedi.
15 Ocak 2019 Salı
İYİ PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ TATLIOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...

İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, "Türkiye 2019'a biriktirdiği ekonomik problemlerle girmiştir. Üretim düşmekte ve ekonomi daralmaktadır. Bunun sonucunda da Türkiye için içeride ve dışarıda olumsuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır." dedi.
14 Ocak 2019 Pazartesi
AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR'İN BASIN TOPLANTISI...

AK PARTİ Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, partisinin Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ve İstanbul Milletvekili Serkan Bayram ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) hastalığı veya engeli sebebiyle yatağa bağımlı seçmenin, seyyar sandıklara kaydının yapılması ve oy kullanmasına imkan sağladığını belirtti.
15 Ocak 2019 Salı
BAĞIMSIZ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ YILMAZ'IN BASIN TOPLANTISI...

Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, ABD Başkanı Donald Trump'ın dengesizce ve sorumsuzca bir açıklama yaptığını belirterek, "Hükümetin buna sert bir tepki vermesi gerekir." dedi.
14 Ocak 2019 Pazartesi

Sayfa
Önceki 2 / 1860 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.