MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ, GENEL KURULDA YAŞANAN TARTIŞMAYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Mecliste düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Bir kadın başkanvekilimize ahlaksızca saldıracak kişilere parlamentonun gereken cezayı vermesi gerek." sözlerine yanıt verdi.
20 Kasım 2019 Çarşamba

İYİ PARTİ'Lİ ÖZDAĞ'IN BASIN TOPLANTISI

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, bütçe açığı ve işsizlik oranının arttığını iddia etti.
20 Kasım 2019 Çarşamba
CHP'Lİ TANRIKULU'DAN ÇOCUK HAKLARI İHTİSAS KOMİSYONU KURULMASI TALEBİ

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Birleşmiş Milletler Dünya Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin imzalanmasının 30. yılı olduğunu anımsattı.
20 Kasım 2019 Çarşamba
CHP'Lİ SARIBAL'DAN TARIM ELEŞTİRİSİ

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, bugünün Dünya Çocuk Hakları günü olduğunu ancak Türkiye dâhil dünyanın birçok ülkesinde çocukların haklarına erişemediğini söyledi.
20 Kasım 2019 Çarşamba
AK PARTİ'Lİ ÇELEBİ: "2020, İSHAK PAŞA SARAYI YILI OLSUN"

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, İshak Paşa Sarayı'nın, 2000 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne alındığını ve Osmanlı mimarisinin, Anadolu'da bugüne ulaşabilen tek saray yapısı olarak kabul edildiğini belirterek, "İshak Paşa Sarayı'nı gezerken, attığınız her adımda tarih, baktığınız her bir köşede sanat, incelediğiniz her bir motifte Türk- İslam kültürüyle yoğrulmuş Selçuklu sanatının geleneksel örnekleri ile karşılaşmanız mümkündür." ifadesini kullandı.
20 Kasım 2019 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 1970 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.