MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

BAĞIMSIZ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ YILMAZ: "ABD KİM Kİ KÜRTLERE SAHİP ÇIKSIN"

Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Barış Pınarı Harekâtı'na ilişkin Türkiye ile ABD arasındaki mutabakatın ABD'nin cingözlüğü sebebiyle sekteye uğramamasını ümit ettiğini söyledi.
18 Ekim 2019 Cuma

CHP'DEN 2020 YILI BÜTÇESİ DEĞERLENDİRMESİ

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, 2020 yılı bütçesinin, sihirli bir formülmüş gibi sunulduğunu savunarak, "Bütçe rakamları büyüdü ve trilyonu geçti ama vatandaşın ekmeği büyümüyor. Bütçenin içinde EYT'liler, enflasyona ezilen memur, işçi, traktörüne haciz gelen çiftçi, hastanelerine icra gelen tıp fakülteleri, yurt bulamayan öğrenciler, sokakta işsiz gezen gençlerimiz yok. Trilyonluk bütçede halka düşen vergi ve zam." ifadelerini kullandı.
18 Ekim 2019 Cuma
ESKİ MİLLETVEKİLLERİ TOPUZ İLE BİRGİT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

Eski İmar ve İskan Bakanı ve CHP Milletvekili Ali Topuz ile eski Turizm ve Tanıtma Bakanı ve CHP Milletvekili Orhan Birgit'in cenaze törenleri İstanbul'da yapıldı.
17 Ekim 2019 Perşembe
CHP'Lİ KASAP, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDET KONUSUNA DEĞİNDİ

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, yakasında "sağlıkta şiddete son" yazılı hekim önlüğü ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, sağlıkta şiddetin son zamanlarda had safhaya ulaştığını belirtti.
17 Ekim 2019 Perşembe
HDP'DEN YARGI REFORMU ELEŞTİRİSİ

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli ve bir grup milletvekili ile dün Mardin'in Nusaybin ilçesine gittiklerini ve incelemelerde bulunduklarını belirterek, "Nusaybin'de ağlayan anneleri, babaları, evlatları, genç kadınları, perişan aileleri gördük." ifadesini kullandı.
17 Ekim 2019 Perşembe

Sayfa

1 / 1950 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.