MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ CANBEY'İN BASIN TOPLANTISI

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, partisinin Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı ve Belgin Uygur ile yaptığı basın toplantısında, Ayasofya'nın ibadete açılmasına yönelik karardan dolayı gururlu, mutlu ve heyecanlı olduklarını söyledi.
11 Temmuz 2020 Cumartesi

AK PARTİ'Lİ USLU VE TAŞKIN'IN BASIN TOPLANTISI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ile AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Meclis'te düzenledikleri basın toplantısında Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
11 Temmuz 2020 Cumartesi
CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZKOÇ'UN BASIN TOPLANTISI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, gündeme ilişkin değerlendirme ve eleştirilerde bulundu.
11 Temmuz 2020 Cumartesi
CHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ KASAP'IN BASIN TOPLANTISI

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, 11 Temmuz 1995'te Bosna Hersek'te gerçekleştirilen etnik katliamın yıl dönümü olduğunu belirterek Avrupa'nın, sözde medeniyetin ortasındaki soykırımı kınadığını söyledi.
11 Temmuz 2020 Cumartesi
AK PARTİ'Lİ ÇAKIR'IN BASIN TOPLANTISI

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, partisinin Bursa milletvekilleri Vildan Yılmaz Gürel ve Müfit Aydın, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Ayasofya'nın Diyanet İşleri Başkanlığına devredilerek ibadete açılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı'nı değerlendirdi.
10 Temmuz 2020 Cuma

Sayfa

1 / 2091 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.