MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ EMİR'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Ankara Şehir Hastanesi'ne ilişkin, "Apar topar birkaç bölümü oraya taşıyarak, hatta sağlık hizmeti verilmeme pahasına, orada sağlık hizmeti başlamış gibi göstererek aslında yüklenici firmaya ödemeler başlatılmış mıdır?" sorusunu yöneltti.
13 Mart 2019 Çarşamba

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZEL'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında 8 Mart'ta kadınların yürümesinin, bütün dünyada serbestken, bir tek İstanbul'da yasak olduğunu savundu.
11 Mart 2019 Pazartesi
CHP ANKARA MİLLETVEKİLİ EMİR'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Yüksekova'da şehit olan sözleşmeli er Mehmet Ali Korkmaz'ın vefatının başlangıçta "normal ölüm" olarak kabul edildiğini ancak gösterilen tepkiler nedeniyle "şehit sayıldığını" savundu.
05 Mart 2019 Salı
İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU GÖÇ VE UYUM ALT KOMİSYONU ÜYESİ YOKUŞ'UN KABULÜ...

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Göç ve Uyum Alt Komisyonu Üyesi ve İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Siyasi Başkâtibi Michael Sonntag ile Göç ile Sığınmacı Konularından Sorumlu Müsteşarı Ralf Reusch'ı Mecliste kabul etti.
05 Mart 2019 Salı
CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ÇAKIRÖZER'İN BASIN TOPLANTISI...

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, basın ve ifade özgürlüğündeki geriye gidiş ve gazetecilerin yargılamalarındaki adaletsizliğin şubat ayında hız kazandığını savundu.
04 Mart 2019 Pazartesi

Sayfa

1 / 1881 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.