MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

HDP AĞRI MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK'ÜN BASIN TOPLANTISI

HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, partisinden bir grup milletvekiliyle Meclis'te yaptığı basın toplantısında, Demokratik Toplum Kongresinin (DTK) baskılar, tutuklamalar ve gözaltılarla itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını öne sürdü.
21 Kasım 2019 Perşembe

İYİ PARTİ'Lİ YOKUŞ, GIDA SAHTECİLİĞİNİN ARTTIĞINI SÖYLEDİ

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'de gıda sahteciliği adı altında yapılan gıda terörünün ciddi oranda arttığını söyledi.
21 Kasım 2019 Perşembe
HDP'Lİ KOÇ: "GÜVENLİK GEREKÇE GÖSTERİLEREK ENGELLENMEKTEYİZ"

HDP Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na rağmen mülki idarelerin yasaklamaları ile karşı karşıya olduklarını öne sürdü.
21 Kasım 2019 Perşembe
CHP'Lİ ŞAHİN, ŞEHİR HASTANELERİ HAKKINDA KONUŞTU

CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, şehir hastanelerinin durumu ve kamu zararının ne ölçüde olduğuna yönelik TBMM Başkanlığına sundukları araştırma önergesinin, Genel Kurulda karşılık bulmadığını söyledi.
21 Kasım 2019 Perşembe
AK PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİNDEN CHP'Lİ ÖZKOÇ'UN İFADELERİNE KINAMA

AK Parti milletvekilleri, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, Genel Kurul'daki bir tartışma sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik kullandığı ifadeleri ortak açıklamayla kınadı.
20 Kasım 2019 Çarşamba

Sayfa

1 / 1972 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.