MECLİS HABER
Milletvekillerinden Haberler

CHP'Lİ ŞAHİN'İN BASIN TOPLANTISI

CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Kovid-19 tedavisinde Hidroksiklorokin'in yerinin olmadığının kanıtlandığını öne sürerek, Sağlık Bakanlığından Kovid-19 tedavi protokolünden Hidroksiklorokin'i çıkarmasını istedi.
20 Ekim 2020 Salı

HDP'Lİ TİRYAKİ'NİN BASIN TOPLANTISI

HDP Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, partisinin Antalya Milletvekili Kemal Bübül ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Kovid-19 ile mücadele kapsamında alınan tedbirler arasında eğitim-öğretime ara verilmesinin de bulunduğunu, öğrencilerin 6 ay örgün eğitimden uzak kaldığını belirtti.
19 Ekim 2020 Pazartesi
AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ MUŞ'UN BASIN TOPLANTISI: İSTİHDAM TEŞVİKİNE İLİŞKİN KANUN MECLİS'TE

AK Parti milletvekilleri, Kovid-19 salgınının istihdam üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılması, salgın nedeniyle işçi ve işverenler üzerinde oluşan yükün sosyal devlet ilkesi gereğince paylaşılması ve giderilmesi, normalleşme sürecinde hareketlenecek ekonomik aktivitenin istihdamla desteklenmesi ile istihdamda devamlılığın sağlanabilmesi için destek tedbirleri içeren kanun teklifini, Meclis Başkanlığına sundu.
16 Ekim 2020 Cuma
CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TANAL'IN BASIN TOPLANTISI

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Anayasa Mahkemesinin Enis Berberoğlu hakkındaki kararı ve İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin yeniden yargılama talebini reddetmesine ilişkin değerlendirmede bulundu.
16 Ekim 2020 Cuma
AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ÖZBOYACI'NIN BASIN TOPLANTISI

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, imza sahibi olduğu ve TBMM Çevre Komisyonunda kabul edilen Türkiye Çevre Ajansının Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'ne ilişkin, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
16 Ekim 2020 Cuma

Sayfa

1 / 2128 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.