MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

KILIÇDAROĞLU, CHP TBMM GRUP TOPLANTISI'NDA KONUŞTU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Önümüzdeki süreç parlak bir süreç. Yeter ki sandığı koysunlar. Koyarlar mı? Bilmiyorum. Bir kişi karar verecek olan. Cesareti varsa sandığı koyar ve herkes boyunun ölçüsünü alır" dedi.
28 Temmuz 2020 Salı

SRİ LANKA'NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ TBMM'DE

Türkiye-Sri Lanka Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Sri Lanka'nın Ankara Büyükelçisi Muhammed Rizvi Hassen'i kabul etti.
28 Temmuz 2020 Salı
İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı'ndaki konuşmasına Mersin'deki kazada şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, yaralılara da şifa dileyerek başladı.
28 Temmuz 2020 Salı
TBMM GENEL SEKRETERİ KUMBUZOĞLU'NDAN MECLİS PERSONELİNE BAYRAM TEBRİĞİ

TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Mecliste görev yapan tüm personelin Kurban Bayramını kutladı.
27 Temmuz 2020 Pazartesi
SOSYAL MEDYA DÜZENLEMESİ TBMM'DE...

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, MHP Grup başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammed Levent Bülbül ile bazı AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile internet kullanıcılarının kişisel başvurularında veya kamu kurumlarının bildirimlerinde yaşanan zorlukların aşılması için sosyal ağ sağlayıcılarla muhataplık ilişkisi kurulması amaçlanıyor.
21 Temmuz 2020 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 1865 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.