MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, siyasi parti grupları ayrı ayrı Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret etti.
10 Ocak 2019 Perşembe

CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu'nda yaptığı konuşmasına, inancı, kimliği ve siyasal görüşü ne olursa olsun bütün vatandaşlara güzel bir yıl dileyerek başladı.
08 Ocak 2019 Salı
HDP GRUP TOPLANTISI...

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
08 Ocak 2019 Salı
AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

Cumhurbaşkanı ve AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 31 Mart mahalli seçimleri öncesinde TBMM'yi yine yoğun bir gündem beklediğini söyledi. Millete taahhüt ettikleri kanunların çıkarılması konusunda gerek komisyonlarda gerek Genel Kurulda milletvekillerine çok önemli görevler düştüğünü belirten Erdoğan, her kurum gibi Meclisin itibarının da yaptığı işlere ve bu işlerin kalitesine bağlı olduğunu ifade etti.
08 Ocak 2019 Salı
MHP GRUP TOPLANTISI...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye, gerek Fırat'ın doğusu gerekse Menbiç ve etrafını zulmün tasallutundan kurtarmaya muktedirdir, buna hazırdır. Mevzubahis vatan savunmasıdır. Bunun da üstünde beka mücadelesidir. Duruşumuz meşrudur, uluslararası hukuka uygundur." dedi.
08 Ocak 2019 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 1792 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.