MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

HDP GRUP TOPLANTISI

HDP Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 10 Ekim 2015'te Ankara Garı önünde gerçekleştirilen terör saldırısını unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını belirtti.
12 Ekim 2021 Salı

CHP GRUP TOPLANTISI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'ndaki konuşmasında, 20. yüzyılda terörden en büyük acıyı yaşayan ülke hangi ülkedir diye sayılsa Türkiye'nin bunların başında geleceğini ifade ederek, teröre karşı hep birlikte durduklarını ve durmak zorunda olduklarını söyledi.
12 Ekim 2021 Salı
MHP GRUP TOPLANTISI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Türk Gençliği Büyük Kurultayı" ve "Analar Bacılar Kurultayı"na işaret ederek, "Türk gençliği diri umuduyla, yüksek ufkuyla, heyecan ve hedef dolu tutumuyla yeni bir tarih yazmış, almasını bilenlere mesajların en görkemlisini kararlılıkla vermiştir. Gençlerimiz milletimizin gelecek özlemidir. Bu özlem Allah'ın izniyle büyük Türkiye ülküsünün gerçekleşmesiyle vuslata erecektir." diye konuştu.
12 Ekim 2021 Salı
PARLATİNO HEYETİ TBMM'DE

TBMM Türkiye-Şili Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Latin Amerika Ülkeleri Parlamento Birliği (PARLATİNO)'nin Başkanı Horge Pizarro Soto ve beraberindeki heyet onuruna Meclis'te yemek verdi.
11 Ekim 2021 Pazartesi
TBMM'DE BU HAFTA

Haftalık mesaisine 12 Ekim Salı günü başlayacak TBMM Genel Kurulunun en önemli gündemi, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi olacak.
10 Ekim 2021 Pazar

Sayfa
Önceki 3 / 1921 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.