MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

HDP GRUP TOPLANTISI...

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan,partisinin, sadece kadınların katıldığı TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat'a Allah'tan rahmet, ailesine de başsağlığı diledi.
16 Temmuz 2019 Salı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TBMM'DE...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulunda, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yapılacak özel oturumu izlemek üzere TBMM'ye geldi.
15 Temmuz 2019 Pazartesi
CHP GRUP TOPLANTISI...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de değişimin, sorunları çözmenin, 82 milyonu kucaklayan adresin CHP olduğunu söyledi.
09 Temmuz 2019 Salı
HDP GRUP TOPLANTISI...

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
09 Temmuz 2019 Salı
MHP GRUP TOPLANTISI...

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin sistem tartışmalarını uzlaşmayla bağladığını; seçim süreçlerini huzurla tamamladığını, esas gündem başlıklarını sırasıyla çözmek için harekete geçtiğini ifade etti. Bahçeli, MHP'nin, bu süreçte Cumhur İttifakı’nın varlığını müdafaa ve hükümeti desteklemek için milli ve demokrasi mücadelesini inanmışlıkla sürdüreceğini bildirdi.
09 Temmuz 2019 Salı

Sayfa
Önceki 3 / 1810 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.