MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANIYOR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) önünde, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehteran Birliği gösteri sundu.
29 Ekim 2020 Perşembe

AK PARTİ TBMM GRUP TOPLANTISI

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Fransa'da Peygamber Efendimizle ilgili çıkan çirkin ve ahlak yoksunu karikatürleri yayınlayan derginin şimdi de kapaktan yayınladığı bir karikatürle şahsımı hedef aldığını duyduk. Bu tür ahlaksız yayınlara ne yaptığını görmek amacıyla da olsa itibar etmeyi dahi zül kabul ettiğim için karikatüre bakmadım. Ben neyim ki, benim sevgili Peygamberime, Sevgililer Sevgilisine bu denli hakaret eden bu namussuzlarla ilgili benim herhangi bir şey söylememe de gerek yok zaten." değerlendirmesinde bulundu.
28 Ekim 2020 Çarşamba
İYİ PARTİ TBMM GRUP TOPLANTISI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
28 Ekim 2020 Çarşamba
ADALET BAKANI GÜL, MECLİSTE GAZETECİLERİN SORULARINI CEVAPLADI

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "nöbetçi bakan" uygulaması kapsamında geldiği Meclis'te, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.
27 Ekim 2020 Salı
CHP TBMM GRUP TOPLANTISI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, devlet kurumlarının Kovid-19 salgını nedeniyle bütün riskleri görerek önlem alması gerektiğini söyledi.
27 Ekim 2020 Salı

Sayfa

1 / 1873 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.