MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

1921 ANAYASASI'NIN KABUL EDİLİŞİNİN 100. YILINDA TBMM'DE SEMPOZYUM DÜZENLENECEK

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un himayesinde, Ankara Üniversitesi ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından gerçekleşecek ulusal sempozyum, 21 Ocak Perşembe günü başlayacak ve üç gün sürecek.
19 Ocak 2021 Salı

AK PARTİ TBMM GRUP TOPLANTISI

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Meclis Genel Kurulu'nda geçen hafta kabul edilen 2021 yılı bütçesinin ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyerek, "2021 bütçesi, 83 milyon vatandaşımızın her birine hizmet edecek, her insanımızın hayatına dokunacak, her bireyin geleceğinin inşasına katkı verecek bir belgedir." dedi.
23 Aralık 2020 Çarşamba
CHP TBMM GRUP TOPLANTISI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 2021 yılı bütçesinin 83 milyon vatandaşa getirdiği hiçbir artı olmadığını ileri sürdü.
22 Aralık 2020 Salı
İYİ PARTİ TBMM GRUP TOPLANTISI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup toplantısındaki konuşmasına, Gaziantep'te bir üniversite hastanesinin, Kovid-19 hastalarının tedavi edildiği yoğun bakım biriminde oksijen cihazının patlaması nedeniyle çıkan yangında hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara şifa dileyerek başladı.
22 Aralık 2020 Salı
TBMM'DE BU HAFTA

2021 yılı bütçe maratonunu tamamlayan TBMM'de, Libya ve Afganistan tezkereleri ile Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi ele alınacak.
20 Aralık 2020 Pazar

Sayfa

1 / 1882 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.