MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

BOSNA HERSEK BÜYÜKELÇİSİ TBMM'DE...

Türkiye-Bosna Hersek Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Bursa Milletvekili Refik Özen, Bosna Hersek’in Ankara Büyükelçisi Bakir Sadovic ile bir araya geldi.
17 Ocak 2019 Perşembe

AB DELEGASYON HEYETİ TBMM'DE...

Avrupa Birliği (AB) Delegasyonu Siyasi İşler Bölüm Başkanı Eva Horelova ve beraberindeki heyet, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ile Mecliste bir araya geldi.
16 Ocak 2019 Çarşamba
HDP GRUP TOPLANTISI...

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
15 Ocak 2019 Salı
AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...

Cumhurbaşkanı ve AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, mahalli seçimlerle ilgili hazırlıklarını hızlı şekilde sürdürdüklerini söyledi.
15 Ocak 2019 Salı
İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ABD Başkanı Donald Trump'un sosyal medya üzerinden Türkiye'ye yönelik açıklamalarına ilişkin, "Sayın Trump'a seslenmek isterim. Türk devleti, Kürtlerle değil, teröristlerle mücadele ediyor. Yıllarca, Orta Doğu'daki kaoslarda, perperişan yollara düşen mazlumlara hep Türkiye kucak açmıştır. Türk milleti ve Türk devleti saldırmaz, katletmez. Herkes kendi tarihine ve geçmişine bakacak." dedi.
15 Ocak 2019 Salı

Sayfa

1 / 1792 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.