MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI AKŞENER: "MİLLİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKABİLMEK İÇİN İNSANIN ÖNCE KENDİ ONURUNA SAHİP ÇIKMASI GEREKİR."

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı'ndaki konuşmasına, KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ile Dr. Fazıl Küçük'ü anarak başladı.
20 Kasım 2019 Çarşamba

CHP GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU: "BİR İNSANIN YAŞAM TARZI, KİMLİĞİ, İNANCI ASLA VE ASLA SİYASETE KONU OLMAMALI"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
19 Kasım 2019 Salı
SRİ LANKA DOSTLUK GRUBU BAŞKANI ÇAMLI, BÜYÜKELÇİ HASSEN İLE GÖRÜŞTÜ

TBMM Türkiye-Sri Lanka Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Sri Lanka'nın Ankara Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen ile görüştü.
19 Kasım 2019 Salı
GÜNEY KORE BÜYÜKELÇİSİ CHOİ HONG-GHİ, TBMM'DE

Türkiye-Güney Kore Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Choi Hong-Ghi'yi ve beraberindeki heyeti TBMM'de kabul etti.
19 Kasım 2019 Salı
TBMM'DE "KÜTÜPHANE VE ARŞİV HİZMETLERİ" EĞİTİMİ

TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı tarafından 2019 Yılı Eğitim Planı kapsamında TBMM İdari Teşkilatı, Kütüphane ve Arşiv Hizmetleri Başkanlığında kütüphaneci ve arşivci unvanıyla görev yapan personele "Kütüphane ve Arşiv Hizmetleri" konularında eğitim veriliyor.
19 Kasım 2019 Salı

Sayfa

1 / 1830 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.