MECLİS HABER
Meclis' ten Haberler

SREBRENİTSA ANNELERİ, BARIŞ PINARI HAREKÂTI'NA DESTEKLERİNİ BİLDİRMEK İÇİN TBMM'DE

Çocukları soykırımda katledilen Srebrenitsa anneleri, Diyarbakır annelerinin HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde başlattığı oturma eylemi ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'de yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı'na desteklerini bildirmek için TBMM'yi ziyaret etti.
18 Ekim 2019 Cuma

2020 YILI MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇE KANUN TEKLİFİ TBMM'YE SUNULDU

2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile "fiyat istikrarı, finansal istikrar ve cari işlemler dengesinde son bir yılda elde edilen kazanımları koruyup geliştirmek", "kamu borçluluğunu düşük düzeylerde tutmak", "mali disipline kararlılıkla devam etmek", "yeni tarımsal destekleme modeliyle üretim ve verimde artış sağlamak" hedefleniyor.
18 Ekim 2019 Cuma
ADALET BAKANI GÜL'DEN MİLLETVEKİLLERİNE TEŞEKKÜR MESAJI

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında belirlenen amaç ve hedefler doğrultusunda düzenlemeler içeren Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaşması nedeniyle milletvekillerine teşekkür etti.
17 Ekim 2019 Perşembe
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: "TÜRKİYE'NİN VE TÜRK MİLLETİNİN MAZİSİNDE TESLİM OLMA SEÇENEĞİ ASLA OLMAMIŞTIR."

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, yeni yasama yılının ilk grup toplantısının hayırlara vesile olması dileğinde bulunarak, yurt dışı programları dolasıyla grup toplantılarını gerçekleştiremediğini belirtti. Sırbistan ziyaretini anlatan Erdoğan, Sırbistan-Türkiye ilişkilerine ivme kazandıracağını düşündüğü temaslarının son derece verimli ve başarılı geçtiğini ifade etti.
16 Ekim 2019 Çarşamba
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NUN GÜNDEMİ "HÜKÜMET STRATEJİLERİ"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
15 Ekim 2019 Salı

Sayfa

1 / 1820 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.