MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan Başkanlığında toplanan Plan ve Bütçe Komisyonunda, 11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
16 Temmuz 2019 Salı

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 11. Kalkınma Planı'nı görüşmek üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın katılımıyla Lütfi Elvan başkanlığında toplandı.
15 Temmuz 2019 Pazartesi
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU...

Plan ve Bütçe Komisyonu, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan başkanlığında toplandı. Komisyondai ekonomi alanında düzenlemeler içeren Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, kabul edildi.
11 Temmuz 2019 Perşembe
DOWN SENDROMU, OTİZM VE DİĞER GELİŞİM BOZUKLUKLARININ YAYGINLIĞININ TESPİTİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Down sendromu, otizm ve diğer gelişim bozukluklarının yaygınlığının tespiti ile ilgili bireylerin ve ailelerinin sorunlarının çözümü için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik başkanlığında toplandı. Komisyon, otizm ve asperger sendromu teşhisleri konulmasına rağmen üniversiteden mezun olup 8 aydır çalışan İzzet Alp ile annesi Fatma İncekara'yı dinledi.
11 Temmuz 2019 Perşembe
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BAĞIMLILIĞINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Bilişim teknolojileri bağımlılığının etkilerinin incelenerek olası zararlarının önlenmesi, bu teknolojilerin kontrollü kullanımının sağlanması için yapılması gerekenlerin saptanması amacıyla kurulan komisyon, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı başkanlığında toplandı.
10 Temmuz 2019 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 927 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.