MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

ADALET KOMİSYONU...

TBMM Adalet Komisyonunda, AK PARTİ Kütahya Milletvekili İshak Gazel ve arkadaşlarının imzasını taşıyan Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, kabul edildi.
15 Şubat 2019 Cuma

GENÇLERİ MÜHENDİSLİK ALANLARINA TEŞVİK ETMEYİ AMAÇLAYAN KEFEK ALT KOMİSYONU...

Gençleri mühendislik alanlarına teşvik etmeyi amaçlayan KEFEK Alt Komisyonu, AK PARTİ Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak başkanlığında toplandı.
14 Şubat 2019 Perşembe
KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU BÜNYESİNDE KURULAN "İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİN ETKİN UYGULANMASI VE İZLENMESİ" ALT KOMİSYONU...

Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu bünyesinde kurulan "İstanbul Sözleşmesinin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi" Alt Komisyonu AK PARTİ Kayseri Milletvekili Hülya Nergis başkanlığında toplandı.
13 Şubat 2019 Çarşamba
DİLEKÇE İLE İNSAN HAKLARINI İNCELEME KARMA KOMİSYONU...

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) 2018 Yılı Raporu'nu, Dilekçe ile İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden kurulu Karma Komisyon'a sundu.
13 Şubat 2019 Çarşamba
TARIM, ORMAN VE KÖYİŞLERİ KOMİSYONU...

Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu, tali komisyon olarak görüştüğü İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı Tüzüğünün Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) Arasında IFAD Ülke Ofisi-Doğu Avrupa ve Orta Asya Merkezi Kurulmasına İlişkin Ev Sahibi Ülke Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi'ni benimsedi.
06 Şubat 2019 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 909 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.