MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

KKTC BAŞBAKAN YARDIMCISI ÖZERSAY, DIŞİŞLERİ KOMİSYONUNDA...

KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır başkanlığında toplanan Dışişleri Komisyonu üyelerini "KKTC ve Bölgesel Gelişmeler" konusunda bilgilendirdi.
16 Ekim 2019 Çarşamba

DİLEKÇE VE İNSAN HAKLARI KARMA ALT KOMİSYONUNDA UEFA VE FIFA'YA TEPKİ

TBMM Dilekçe ve İnsan Hakları Karma Alt Komisyonu, AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal başkanlığında toplandı. TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan: "UEFA'nın ve FIFA'nın disiplin yöntemlerine pabuç bırakacak bir Federasyon değiliz"
16 Ekim 2019 Çarşamba
GÜVENÇ: "KENYA, DOĞU AFRİKA BÖLGESİNDE GÜÇLÜ BİR AKTÖR VE KITADA ÖNDE GELEN İYİ BİR PARTNER"

İçişleri Komisyonu Başkanı ve Türkiye-Kenya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Celalettin Güvenç, Kenya Ulusal Meclisi Üye Hizmetleri ve Tesisleri Komite Başkan Vekili Catherine Wanjiku Waruguru ve beraberindeki heyet ile görüştü.
15 Ekim 2019 Salı
HAYVANLARIN KORUNMASI İÇİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ARAŞTIRILIYOR

TBMM Hayvan Haklarının Araştırılması Komisyonu, hayvanların korunmasında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin taslak rapor üzerinde değerlendirme yapmak üzere toplandı.
15 Ekim 2019 Salı
ARAŞTIRMA KOMİSYONU'NDAN İKİ GENEL MÜDÜRLÜK İÇİN TAVSİYE KARARI

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel başkanlığında toplanan Hayvanların Haklarının Korunması ile Hayvanlara Eziyet ve Kötü Muamelelerin Önlenmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün güçlendirilmesi ve Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü ile birleştirilmesine yönelik tavsiye kararı aldı.
10 Ekim 2019 Perşembe

Sayfa
Önceki 2 / 934 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.