MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

DEPREM ARAŞTIRMA KOMİSYONU BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI

Depreme Karşı Alınabilecek Önlemlerin ve Depremlerin Zararlarının En Aza İndirilmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu Başkanı, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, deprem araştırma komisyonu üyeleri AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile düzenlediği basın toplantısında, komisyon raporuyla ilgili bilgi verdi.
16 Temmuz 2021 Cuma

TBMM İNSAN HAKLARINI İNCELEME KOMİSYONU

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu başkanlığında toplandı. Komisyon, Van ve İzmir Ceza İnfaz Kurumları İnceleme Raporlarını görüşerek, kabul etti.
14 Temmuz 2021 Çarşamba
TBMM DİLEKÇE KOMİSYONU

TBMM Dilekçe Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı. Komisyon, ön ödemeli gayrimenkul satışlarında yaşanan sorunların belirlenerek, alınabilecek önlemlerin tespiti amacıyla bünyesinde kurulan alt komisyonun raporunu kabul etti.
14 Temmuz 2021 Çarşamba
TBMM KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU

TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu Başkanı Veysel Eroğlu ve beraberindeki milletvekilleri, Burdur Gölü'nde incelemelerde bulundu.
14 Temmuz 2021 Çarşamba
AZERBAYCAN HEYETİ'NİN TBMM ZİYARETİ

Dışişleri Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Azerbaycan Millî Meclisi Dışişleri ve Parlamentolar Arası İlişkiler Komitesi Başkanı Samad Seyidov ile beraberindeki heyeti Mecliste konuk etti.
14 Temmuz 2021 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 1021 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.