MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

TBMM KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN ARAŞTIRILMASI KOMİSYONU TOPLANDI

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele edilmesi, kadın istismarının önlenmesi, küçük yaşlardan itibaren çocuk ve gençlerde farkındalık sağlanması, cinsiyet temelli ayrımcılıkla ve kadınlara yönelik baskılarla mücadele edilmesi kapsamında Üst Kurul tarafından 2011 yılından itibaren bin 842 müeyyide uygulanmıştır." dedi.
16 Haziran 2021 Çarşamba

TBMM KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN ARAŞTIRILMASI KOMİSYONU

TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerinin Tüm Yönleriyle Araştırılarak Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık başkanlığında toplandı.
15 Haziran 2021 Salı
TBMM KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU TOPLANDI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Şeref Kalaycı, yeni maden kanunuyla, tahrip edilen maden alanlarının rehabilite edilmesinin zorunlu hale geleceğini bildirdi.
15 Haziran 2021 Salı
TBMM KİT KOMİSYONU

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunda, Türk İhracat Kredi Bankası'nın (Türk Eximbank) 2017-2018 yıllarına ilişkin hesapları ibra edildi.
15 Haziran 2021 Salı
TBMM HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU HAKLARINI İNCELEME ALT KOMİSYONU

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Alt Komisyonu, Van ve İzmir'deki ceza ve tevkifevlerinde incelemelerde bulunacak.
15 Haziran 2021 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 1011 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.