MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

İÇİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI GÜVENÇ'İN KABUL܅

İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Vietnam Komünist Partisi (VKP) Merkez Komitesi Sekreteri, Politbüro Üyesi ve VKP Halk Seferberliği Komisyonu Başkanı Truong Thi Mai başkanlığındaki Heyeti TBMM'de kabul etti.
22 Ağustos 2019 Perşembe

DIŞİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI BOZKIR'IN KABULÜ...

Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Hollanda'nın Ankara Büyükelçisi Marjanne de Kwaasteniet'i kabul etti.
05 Ağustos 2019 Pazartesi
DOWN SENDROMU, OTİZM VE DİĞER GELİŞİM BOZUKLUKLARININ YAYGINLIĞININ TESPİTİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Down sendromlu, otistik ve diğer gelişim bozukluklarına sahip bireyler ile ailelerinin sorunlarının tespiti, sorunların çözümü için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik başkanlığında toplandı.
18 Temmuz 2019 Perşembe
ALS, SMA VE BENZERİ HASTALIKLARI ARAŞTIRMA KOMİSYONU...

Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS), SMA, Multipl Skleroz (MS) ve Duchenne Musküler Distrofi (DMD) ile Kesin Tedavisi Bilinmeyen Diğer Hastalıklarda Uygulanan Tedavi ve Bakım Yöntemleri, Bu Hastalıklara Sahip Kişiler ile Yakınlarının Yaşadıkları Sorunların ve Çözümlerinin Belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan başkanlığında toplandı.
17 Temmuz 2019 Çarşamba
SAĞLIK, AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL İŞLER KOMİSYONU BAŞKANVEKİLİ DURGUT'UN KABULÜ...

Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Dünya Sağlık Örgütü Ürdün Ülke Ofisi temsilcileri ile bir araya geldi.
17 Temmuz 2019 Çarşamba

Sayfa

1 / 927 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.