MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

TBMM YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLARI ALT KOMİSYONU BAŞKANI SIRAKAYA'NIN BASIN AÇIKLAMASI

TBMM Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, yaptığı yazılı açıklamada, yurtdışından araçlarıyla Türkiye'ye gelip koronavirüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında yaşadıkları ülkelere geri dönemeyen vatandaşların yayımlanan genelge ile mağdur edilmeyeceğini belirtti.
25 Mart 2020 Çarşamba

TBMM YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLARI ALT KOMİSYONU BAŞKANI SIRAKAYA'DAN KORONAVİRÜS İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

TBMM Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, yurt dışında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle hayatını kaybeden Türk vatandaşlarının cenazelerinin Bilim Kurulunun belirlediği şartlarla Türkiye'ye getirilebileceğini bildirdi.
23 Mart 2020 Pazartesi
KOMİSYON BAŞKANI YEDİYILDIZ'DAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) ilişkin TBMM TV'ye değerlendirmelerde bulundu.
17 Mart 2020 Salı
TBMM MİLLİ EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU TOPLANDI

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler başkanlığında toplandı.
12 Mart 2020 Perşembe
TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU 11 KANUN TEKLİFİNİ KABUL ETTİ

TBMM Dışişleri Komisyonu, uluslararası anlaşmaların onaylanmasının uygun bulunmasına dair 11 kanun teklifini kabul etti.
11 Mart 2020 Çarşamba

Sayfa

1 / 960 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.