MECLİS HABER
Komisyon Haberleri

DOWN SENDROMLU VE OTİSTİK BİREYLERİN SORUNLARI ARAŞTIRMA KOMİSYONU GÜNDEMİNDE

Down sendromlu, otistik ve diğer gelişim bozukluklarına sahip bireyler ile ailelerinin sorunlarının tespiti, problemlerin çözümü için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik başkanlığında toplandı.
17 Ekim 2019 Perşembe

DİLEKÇE ALT KOMİSYONU: "LOGOSUZ ÜRÜNLER OKUL KANTİNİNDE BULUNMAYACAK"

TBMM Dilekçe Komisyonu Obezite İle Mücadele Yöntemleri ve Cerrahi Uygulamalardaki Malpraktis İddialarının Araştırılması ve Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi Alt Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
16 Ekim 2019 Çarşamba
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONUNDA TÜRKİYE VARLIK FONU DENETİMİ GÖRÜŞÜLDÜ

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan başkanlığında toplanarak "Türkiye Varlık Fonu ve Türkiye Varlık Fonu Bünyesinde Kurulan Alt Fonların Mali Tabloları ve Faaliyetleri Hakkındaki Denetim ve İnceleme Raporları"nın görüşmelerini tamamladı.
16 Ekim 2019 Çarşamba
NADİR GÖRÜLEN HASTALIKLAR MECLİS'TE ARAŞTIRILIYOR

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) Genel Sekreteri Prof. Dr. Hasan Türkez, "Nadir hastalıkların yüzde 80'i genetik, yüzde 20'sinin nedeni çevresel ya da bilinmeyen birtakım nedenlerdir. Küresel olarak hastalık çeşidi bile net değildir. 6 bin ile 8 bin arası olduğu ifade ediliyor ve her yıl 3 ya da 4 nadir hastalık bu listeye ekleniyor." dedi.
16 Ekim 2019 Çarşamba
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BAĞIMLILIĞI ARAŞTIRMA KOMİSYONU TOPLANDI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından iletişim uzmanı Serkan Ökten, "Güvenlik açıkları bulunan mevcut yeni medya ve sosyal medya dünyasına karşın alternatif yerli ve milli sosyal medya ve paylaşım platformlarının oluşturulması gerekir." dedi.
16 Ekim 2019 Çarşamba

Sayfa

1 / 934 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.