MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, uluslararası anlaşmaları uygun bulan üç kanun teklifi kabul edilerek yasalaştı.
08 Mayıs 2019 Çarşamba

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, uluslararası anlaşmaların uygun bulunmasına dair 3 kanun teklifi kabul edildi.
07 Mayıs 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, 3 uluslararası anlaşmaya dair kanun teklifinin maddeleri görüşülerek kabul edildi.
30 Nisan 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU 23 NİSAN ÖZEL OTURUMU...

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye için sivil siyasetin dışında zemin, demokrasiden başka çare, diyalog içermeyen bir söylem arayışında olmanın, ülkenin geleceğini baltalamak olduğunu belirterek, "Hangi düzeyde olursa olsun, neyi amaçlarsa amaçlasın, ne tür bir kisveye bürünürse bürünsün fikirlerini hakim kılmak veya rakiplerini zayıf düşürmek için şiddeti bir yöntem olarak benimseyenler, şiddet ile arasına mesafe koyamayanlar, bu ülkenin ve milletin aleyhine çalışmaktadırlar." dedi.
23 Nisan 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU...

Kabul edilen Danışma Kurulu önerisiyle, Genel Kurul, 23 Nisan Salı günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla saat 14.00'te özel gündemle toplanacak.
18 Nisan 2019 Perşembe

Sayfa
Önceki 2 / 573 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.