MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mustafa Şentop başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin birinci bölümünde yer alan 25 madde kabul edildi.
13 Şubat 2019 Çarşamba

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mustafa Şentop başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulunda görüşülen Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve KHK'larda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 8 maddesi daha kabul edildi.
12 Şubat 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu toplanamadı. TBMM Başkanvekili Celal Adan, birleşimi açtıktan sonra Başkanlık Divanının oluşmadığını belirtti. Adan, birleşimi 12 Şubat Salı günü saat 15.00'te toplanmak üzere kapattı.
07 Şubat 2019 Perşembe
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurulda Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede (KHK) Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümünde yer alan ilk 10 maddesi kabul edildi.
06 Şubat 2019 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. TSK deniz unsurlarının, Aden Körfezi, Somali karasuları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Ayrıca, Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS), Spinal Müsküler Atrofi (SMA), Multipl Skleroz (MS) ve Duchenne Musküler Distrofi (DMD) ile kesin tedavisi bilinmeyen diğer hastalık türlerine ilişkin mevcut durumun tespit edilip, tedavi ve bakım yöntemlerinin belirlenmesi, hastaların ve yakınlarının problemlerine ilişkin çözüm yöntemlerinin geliştirilmesi amacıyla Meclis Araştırma Komisyonu kurulması kabul edildi.
05 Şubat 2019 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 570 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.