MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU…

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulunda, Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin birinci bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
09 Ekim 2019 Çarşamba

TBMM GENEL KURULU…

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda Cumhurbaşkanına verilen iznin bir yıl uzatılmasına ilişkin tezkere TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Ayrıca, Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlara katılımına ilişkin verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasıyla ilgili Cumhurbaşkanlığı tezkeresi de TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
08 Ekim 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda "Asya Verimlilik Teşkilatı Kuruluş Anlaşmasına Katılmamızın Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi" kabul edildi.
02 Ekim 2019 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU YENİ YASAMA YILI DOLAYISIYLA TOPLANDI

TBMM, yaklaşık 2,5 aylık aranın ardından mesaisine yeniden başladı.
01 Ekim 2019 Salı
"GEREKÇESİ, YÖNTEMİ VE ŞEKLİ NE OLURSA OLSUN ŞİDDET, DEMOKRASİMİZİN VE SİYASET KURUMUNUN EN YIKICI DÜŞMANIDIR"

TBMM Genel Kurulu, 27. Dönem 3. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla Meclis Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un başkanlığında toplandı.
01 Ekim 2019 Salı

Sayfa
Önceki 2 / 580 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.