MECLİS HABER
Yasama Haberleri

AZERBAYCAN TEZKERESİ TBMM GENEL KURULUNDA KABUL EDİLDİ

Dost ve kardeş ülke Azerbaycan'da kurulacak Ortak Merkezde Türk Silahlı Kuvvetlerinin yer alması için Anayasa'nın 92. Maddesi uyarınca izin verilmesine dair Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
17 Kasım 2020 Salı

TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı. Genel Kurulda yapılan Kamu Başdenetçiliği seçiminde dördüncü oylamada 249 oy alan Şeref Malkoç yeniden Kamu Başdenetçisi oldu. Seçimin ardından Genel Kurulda görüşmelerine devam edilen İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi kabul edildi.
11 Kasım 2020 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, istihdam teşviki ve borç yapılandırma düzenlemelerini de içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin 2. bölümünde yer alan 5 maddesi daha kabul edildi.
10 Kasım 2020 Salı
TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulunda, istihdam teşviki ve borç yapılandırma düzenlemelerini de içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin 10 maddesi daha kabul edildi.
05 Kasım 2020 Perşembe
TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulunda, istihdam teşvikini de içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin ilk 10 maddesi kabul edildi.
04 Kasım 2020 Çarşamba

Sayfa
Önceki 2 / 606 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.