MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. TBMM Genel Kurulunda, İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin iki maddesi daha kabul edildi.
03 Aralık 2019 Salı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA İLİŞKİN YENİ DÜZENLEMELER TEKLİFİNİN BİRİNCİ BÖLÜMÜ GENEL KURULDA KABUL EDİLDİ

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin birinci bölümünü kapsayan ilk 28 maddesi kabul edildi.
28 Kasım 2019 Perşembe
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA İLİŞKİN YENİ DÜZENLEMELER İÇEREN TEKLİFİN İLK 10 MADDESİ GENEL KURULDA KABUL EDİLDİ

TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede (KHK) Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin ilk 10 maddesi kabul edildi.
27 Kasım 2019 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

Meclis Genel Kurulu, Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
26 Kasım 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, üç milletvekili gündem dışı söz aldı. Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
21 Kasım 2019 Perşembe

Sayfa
Önceki 2 / 585 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.