MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan Başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı KHK'de Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 2. bölümünde yer alan 7 maddesi daha kabul edildi.
18 Ocak 2022 Salı

TBMM GENEL KURULU TOPLANDI

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş başkanlığında toplandı. Genel Kurul'da Memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifinin, BOTAŞ tarafından bakanlık görüşleri alınmak kaydıyla bölgesel ve iklimsel koşullar dikkate alınarak il veya bölge bazında kademeli doğal gaz satış fiyatı uygulanabileceğine dair maddesi kabul edildi.
13 Ocak 2022 Perşembe
TBMM GENEL KURULUNDA, KAZAKİSTAN'DAKİ ŞİDDET EYLEMLERİNİN KINANMASINA İLİŞKİN BİLDİRİ KABUL EDİLDİ

TBMM Genel Kurulunda, Kazakistan'daki şiddet eylemlerinin kınanması ve Türkiye'nin, Kazakistan'ın istikrarına her türlü desteği vermeyi sürdüreceğine ilişkin bildiri kabul edildi.
12 Ocak 2022 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 1. bölümü kabul edildi.
12 Ocak 2022 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifinin birinci bölümünün tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
11 Ocak 2022 Salı

Sayfa

1 / 633 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.