MECLİS HABER
Yasama Haberleri

TBMM'NİN 29. BAŞKANI AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ŞENTOP OLDU

AK PARTİ Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, TBMM Genel Kurulu'nda yapılan üçüncü tur oylamada 336 oy alarak TBMM Başkanı seçildi.
24 Şubat 2019 Pazar

TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. Sosyal Hizmetler Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin adının Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi olarak değiştirilmesini öngören kanun teklifi, Genel Kurulda kabul edildi.
21 Şubat 2019 Perşembe
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, kabul edilerek, yasalaştı. Ayrıca Genel Kurulda, 5 parti grubunun ortak önergesiyle hayvanlara uygulanan şiddet ve kötü muamele olaylarının incelenerek, bu olayların önlenmesi için alınacak tedbirlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırma Komisyonu kuruldu.
20 Şubat 2019 Çarşamba
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Levent Gök başkanlığında toplandı. Genel Kurulda, Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 1. bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
19 Şubat 2019 Salı
TBMM GENEL KURULU...

TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mustafa Şentop başkanlığında toplandı. Maden Kanunu ile bazı kanun ve KHK'lerde değişiklik öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
14 Şubat 2019 Perşembe

Sayfa

1 / 570 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.