MECLİS HABER
Meclis Başkanı Haberleri

TBMM BAŞKANI ŞENTOP ANKARA'DA KAZAKİSTAN BAĞIMSIZLIK GÜNÜ RESEPSİYONUNA KATILDI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, "Kazakistan'ın bağımsızlık, istikrar ve kalkınma yolundaki büyük hamlelerini yakından takip ediyor, bundan büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.
11 Aralık 2019 Çarşamba

TBMM BAŞKANI ŞENTOP TBMM TV'NİN 25. YAŞINI KUTLADI

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, TBMM TV'nin kuruluşunun 25'inci yılı sebebiyle bir mesaj yayımlayarak, TBMM TV'nin 25. yaşını kutladı.
10 Aralık 2019 Salı
TBMM BAŞKANI ŞENTOP, MECLİS'TE DÜZENLENEN "İNSAN HAKLARI: GENÇLİĞİN SESİ SEMPOZYUMU"NA KATILDI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, "BM'nin yapısı dahil, yeniden adaletin temel ve değişmez ilkeleri doğrultusunda bir bakışın filizlenip, hepimizi gölgesi ve şemsiyesi altına alacak bir çınara dönüşmesi, bizim ifademiz ve özlemimiz ama öncelikle bütün insanların hayati ihtiyacıdır" dedi
10 Aralık 2019 Salı
TBMM BAŞKANI ŞENTOP'TAN İNSAN HAKLARI EVRENSEL BİLDİRGESİ'NİN KABUL EDİLİŞİNİN 71. YIL MESAJI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi'nin kabul edilişinin 71. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Şentop mesajında, "Türkiye Büyük Millet Meclisi, hem demokrasinin kökleşmesini sağlayacak, hem de insan hakkı ihlallerini, "sıfır ihlal" hedefiyle, en aza indirecek iradeyi sürdürmekte kararlıdır." ifadelerini kullandı.
10 Aralık 2019 Salı
TBMM BAŞKANI ŞENTOP'TAN ŞEHİT ASKERLER İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Şırnak'ta teröristlerin tuzakladığı patlayıcının imhası sırasında infilak etmesi sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.
09 Aralık 2019 Pazartesi

Sayfa

1 / 1815 Sonraki
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.