MECLİS HABER PORTALI

İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Krizin daha derinleşmesini önlemek için atılması gereken adımlar var. Öncelikle Türkiye İstatistik Kurumu'nu rahat bırakın. Ülkenin ve ekonominin durumun net görelim. Buradan uyarıyorum sakın verilerle oynamayın. Bunu yaparsanız bugünleri mumla ararız." dedi.

23 Ekim 2018 Salı

MHP GRUP TOPLANTISI...


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü TBMM'ye sundukları kanun teklifinin, mana ve muhtevası itibariyle bir af olmadığını söyledi.

23 Ekim 2018 Salı

AK PARTİ GRUP TOPLANTISI...


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grubunda Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

23 Ekim 2018 Salı

HDP GRUP TOPLANTISI...


HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

23 Ekim 2018 Salı

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU...


Milli Savunma Komisyonu, AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz başkanlığında toplandı. Komisyon, Türk Silahlı Kuvvetlerini (TSK) Güçlendirme Vakfı Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ni kabul etti.

22 Ekim 2018 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ 2018-2019 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Bizim huzur, barış ve kardeşliğimizden her zaman birileri rahatsız olmuştur. İçeride ve dışarıda rahatsız olanlar aramıza fitne sokup, işbirlikçi hainler yetiştirmeye çalışmıştır. FETÖ terör örgütü son zamanlarda karşı karşıya kaldığımız o hain ve sinsi planın bir sonucudur." dedi.

22 Ekim 2018 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, ERZİNCAN'DA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Erzincan'da düzenlenen bir yemekte muhtarlarla bir araya geldi. Yıldırım, Türkiye'nin bir ekonomik taarruzla karşı karşıya olduğunu, dış politikada da sıkıntılı günler yaşandığını söyledi.

22 Ekim 2018 Pazartesi

HDP GRUP BAŞKANVEKİLİ BİLGEN'İN BASIN TOPLANTISI...


HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Kaşıkçı'nın öldürülmesine karşı bugüne kadar etkin, ciddi ve kararlı bir tepki sergilenmemesinin ve Suudi Arabistan'ın müttefiklerinin tavrının benzer operasyonlarla infazların gerçekleşme tehlikesi açısından dikkate değer olduğunu söyledi.

22 Ekim 2018 Pazartesi

HDP KOCAELİ MİLLETVEKİLİ GERGERLİOĞLU'NUN BASIN TOPLANTISI...


HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, OHAL uygulamaları nedeniyle binlerce tıp fakültesi mezunu ve alanında ihtisas yapmış doktorun mağdur olduğunu ileri sürdü. Gergerlioğlu, Devlet Memurları Kanunu'na eklenen "Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılması şartı"nın bu mağduriyetlere neden olduğunu iddia etti.

22 Ekim 2018 Pazartesi

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ÇAKIRÖZER'İN BASIN TOPLANTISI...


CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi olayının örtbas edilmesine izin verilmemesi gerektiğini belirterek, tüm Batı, AB ve uygar dünyanın, Suudi Arabistan'a karşı tek vücut olması, yaptırımları Türkiye ile birlikte uygulaması gerektiğini söyledi.

22 Ekim 2018 Pazartesi

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ GÜLAÇAR'IN BASIN TOPLANTISI...


AK Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Van Milletvekili Abdulahat Arvas ile düzenlediği basın toplantısında, 23 Ekim 2011 tarihinin, Van Depremi'nin yıl dönümü olduğunu anımsattı.

22 Ekim 2018 Pazartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, İSTANBUL'DA KAMBOÇYA BAŞBAKANINI KABUL ETTİ


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kamboçya Başbakanı Hun Sen'i Dolmabahçe Sarayı'ndaki Çalışma Ofisi'nde kabul etti.

20 Ekim 2018 Cumartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM ERZİNCAN'DA...


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği baba ocağı Erzincan'daki Cumhuriyet Meydanı'nda Erzincan Belediyesince düzenlenen "Mahalleliler Buluşuyor" programının finaline katıldı.

20 Ekim 2018 Cumartesi

TBMM BAŞKANI YILDIRIM, ERZİNCAN'DA "2023 VİZYONUNDA ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİN ROLÜ" KONULU ÇALIŞTAYA KATILDI


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre Merkezi'nde düzenlenen "2023 Vizyonunda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin Rolü" konulu çalıştayda yaptığı konuşmada, 2023'ün, Türkiye'nin yakın gelecekte ulaşmasını beklediği hedeflerinin tarihi olduğunu söyledi.

20 Ekim 2018 Cumartesi

KOCAELİ METROSU TEMEL ATMA TÖRENİ...


TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kocaeli metrosunun ilk adımı olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi-Darıca Sahil Metro Hattı'nın temel atma töreninde konuştu.

20 Ekim 2018 Cumartesi
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.