TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM VAKFI'NIN İNDİRİMLİ PORSELEN VE HALI SATIŞI SÜRÜYOR


İndirimli satış kampanyasına milletvekilleri, meclis personeli ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

17 Eylül 2004 Cuma

Tasfiye kararı alınan TBMM Vakfı reyonlarındaki Yıldız Çini ve Porselen İşletmesi ile Hereke Halı ve İpekli Dokuma Fabrikası ürünlerinin yüzde 20 indirimli satış kampanyası sürüyor.

15 Ekim'e kadar sürecek indirimli satış kampanyasına milletvekilleri, meclis personeli ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Vakfın indirimli satışa sunduğu Yıldız Çini ve Porselen İşletmesi ürünleri arasında yemek, çay ve semaver takımları, abajurlar, vazolar, şekerlikler, kupalar, duvar süslemeleri, kaseler, klasik saray vazoları, işlemeli duvar tabakları, klasik duvar saatleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi Amblemli çay bardakları, fincanlar, Osmanlı serisi biblolar, Osmanlı Padişah resimlerinden oluşan kupalar, Atatürk Maskı ile 20x20 ebadındaki çini tek renk istiklal marşı gibi birbirinden güzel çini ve porselenler yer alıyor.

7 milyon ila 4 milyar 100 milyon lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan Yıldız Çini ve Porselen İşletmesi ürünlerinin yanı sıra, vakfın satış reyonunda bir de halı bulunuyor. 4 milyar 620 milyon liralık altı metrekare Hereke halının indirimli satış fiyatı ise, 3 milyar 696 milyon lira.

Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.