TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM BAŞKANI ŞAHİN, BAHREYN'E RESMİ BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRECEK


TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, beraberindeki parlamento heyeti ile birlikte bugün Bahreyn'e hareket edecek.

12 Şubat 2010 Cuma

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki parlamento heyeti, Bahreyn'e resmi bir ziyaret gerçekleştirecek.

Bugün (12 Şubat 2010 Cuma) Bahreyn'e hareket edecek olan TBMM Başkanı Şahin ve beraberindeki parlamento heyeti, Bahreyn Temsilciler Meclisi Başkanı Khalifa Bin Ahmed Bin Khalifa Al Dahrani tarafından onurlarına verilecek yemeğe iştirak edecek.

Yarın (13 Şubat 2010 Cumartesi) Temsilciler Meclisi Toplantı Salonu'nda, TBMM Başkanı Şahin ve Bahreyn Temsilciler Meclisi Başkanı Khalifa Bin Ahmed Bin Khalifa Al Dahrani başkanlığında heyetlerarası görüşme yapılacak. TBMM Başkanı Şahin ve Bahreyn Temsilciler Meclisi Başkanı Khalifa Bin AHmed Bin Khalifa Al Dahrani Parlamentolararası İşbirliği Protokulü'nü imzalayacak.

TBMM Başkanı Şahin Kral Fahd Köprüsü'nü, Körfez Petrokimya Endüstrisi Şirketi'ni ziyaret edecek. TBMM Başkanı Şahin, aynı gün Bahreyn'deki vatandaşlarımızla bir araya gelecek.

14 Şubat 2010 Pazar günü, TBMM Başkanı Şahin ve Bahreyn Şura Meclisi Başkanı Ali Bin Saleh Al Saleh başkanlığında heyetlerarası görüşme yapılacak. Bahreyn Şura Meclisi Başkanı Ali Bin Saleh Al Saleh tarafından TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve beraberindeki Parlamento heyeti onuruna bir öğle yemeği verilecek.

Bahreyn Müzesi'ni ziyaret edecek olan TBMM Başkanı Şahin ve beraberindeki Parlamento heyeti onuruna T.C. Manama Büyükelçisi Haldun Otman tarafından akşam yemeği verilecek.

TBMM Başkanı Şahin ve beraberindeki Parlamento heyeti onuruna, Bahreyn Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı tarafından bir öğle yemeği verilecek.

TBMM Başkanı Şahin ve beraberindeki Parlamento heyeti, 15 Şubat 2010 Pazartesi günü yurda dönecek. (10.11)
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.