TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM BAŞKANI TOPTAN, KOMİSYON BAŞKANLARI İLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ..


Meclis Başkanı Köksal Toptan, TBMM'deki ihtisas komisyonu başkanları ile çalışma yemeğinde biraraya geldi. Toptan'ın TBMM Mermerli Salonda verdiği yemek, görüntü alınmasının ardından basına kapalı sürdürüldü.

12 Şubat 2009 Perşembe

TBMM Başkanı Köksal Toptan, TBMM'deki ihtisas komisyon başkanları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Toptan'ın, TBMM Mermerli Salonda verdiği yemek görüntü alınmasının ardından basına kapalı sürdürüldü.

Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Mehmet Sağlam'ın Ankara dışında olması nedeniyle katılamadı yemeğe, Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan, İçişleri Komisyonu Başkanı Tevfik Ziyaeddin Akbulut, Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu,Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Vahit Kirişçi, Dilekçe Komisyonu Başkanı Alev Dedegil, KİT Komisyonu Başkanı Ünal Kacır, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sait Açba, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Soner Aksoy, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Cevdet Erdöl, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Mustafa Demir ve AB Uyum Komisyonu Başkanı Yaşar Yakış katıldı.
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.