TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI


AVRUPA PARLAMENTOSUNDAN BİR HEYET TBMM'Yİ ZİYARET EDECEK


Avrupa Parlamentosu Liberaller Grubu Başkanı Graham Watson ve beraberindeki heyet çeşitli temaslarda bulunmak üzere 17-19 tarihleri arasında Ankara'ya gelecek.

17 Eylül 2008 Çarşamba

Avrupa Parlamentosu (AP) Liberaller Grubu Başkanı Graham Watson ve beraberindeki heyet çeşitli temaslarda bulunmak üzere 17-19 tarihleri arasında Ankara'ya gelecek.

18 Eylül 2008 Perşembe günü saat 09.30'da sivil toplum kuruluşları ile Ankara Sheraton Otel'de biraraya gelecek olan konuk heyet, aynı gün saat 11.00'de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından Çankaya Köşkü'nde kabul edilecek.

AP Liberaller Grubu Başkanı Graham Watson ve beraberindeki heyet saat 11.45'te ise TBMM Başkanı Köksal Toptan tarafından Başkanlık Divanı Toplantı Salonu'nda kabul edilecek.

Konuk heyeti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan saat 13.00'te, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ise saat 14.00'te Başbakanlıkta kabul edilecek. Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin tarafından saat 14.45'te Bakanlıkta kabul edilecek heyetin daha sonra CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi bekleniyor.

AP Liberaller Grubu Başkanı Graham Watson ve beraberindeki heyet, DTP Genel Başkanı Ahmet Türk ile saat 17.15'te, DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ile saat 18.00'de TBMM'de biraraya gelecek.

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Eskişehir Milletvekili Murat Mercan saat 19.00'da konuk heyet onuruna Devlet Konukevinde akşam yemeği verecek.Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.