TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM'DE BUGÜN


Saat 13.00'te toplanacak olan TBMM Genel Kurulu'nda, ''İstihdam paketi'' olarak adlandırılan, İş Kanununda değişiklik öngören tasarının görüşmelerine devam edilecek. DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, saat 12.00'de basın toplantısı düzenleyecek.

15 Mayıs 2008 Perşembe 09:41

İnsan Hakları İnceleme Komisyonu, saat 10.30'da toplanarak 1 Mayıs'ta İstanbul'da meydana gelen olayları ele alacak

KİT Komisyonu, saat 10.30 ve 14.00'te toplanarak İller Bankası Genel Müdürlüğü ile Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret AŞ'nin hesaplarını denetleyecek.

Plan ve Bütçe Komisyonu, saat 11.00'de toplanarak Cumhurbaşkanı tarafından bir daha görüşülmek üzere TBMM'ye gönderilen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanunu ele alacak.

Gemi İnşaatı İş Güvenliği Araştırma Komisyonu, saat 11.00 ve 14.30'da toplanacak.

Çevre Komisyonu, saat 12.00'de TBMM Halkla İlişkiler Binası B Blok 4 Nolu Banko 2. Katta bulunan Çevre Komisyonu Toplantı Salonu'nda toplanarak, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Programı Yöneticisi Katalin Zaim'den bilgi alacak.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ve DSP Eskişehir Milletvekili Tayfur İçli, saat 14.00'te Eskişehir'den gelen muhtarları Küçük Grup Salonunda kabul edecek.

Uyuşturucu ve Kaçakçılığı Araştırma Komisyonu saat 16.00'da toplanacak.

Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.