TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM'DE BUGÜN


TBMM Başkanı Toptan, saat 08.45'te resmi konuğu olarak Türkiye'de bulunan Romanya Meclis Başkanı Bogdan Olteanu ile makamında görüşecek.

09 Kasım 2007 Cuma

TBMM Başkanı Köksal Toptan, resmi konuğu olarak Türkiye'de bulunan Romanya Meclis Başkanı Bogdan Olteanu ile saat 08.45'de makamında görüşecek. Saat 09.00'da Divan Salonunda Türkiye-Romanya heyetleri arasındaki görüşmelere geçilecek.

Cumhurbaşkanı Gül, saat 10.00'da TBMM Başkanı Toptan, ve resmi konuğu olarak Türkiye'de bulunan Romanya Meclis Başkanı Olteanu ile beraberindeki heyeti kabul edecek.

Saat 10.00'da toplanacak olan Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Milli Eğitim Bakanlığı, YÖK ve 85 üniversitenin bütçesi görüşülecek.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, saat 11.30'da basın toplantısı düzenleyecek.

TBMM Başkanı Toptan, saat 10.30'da 16. Dönem Zonguldak Milletvekili Burhan Karaçelik'in TBMM önünde yapılacak cenaze törenine, saat 16.15'te ise Suudi Arabistan Kralı Abudullah Bin Abdulaziz Al-Sauo'un Çankaya Köşkü'nde yapılacak resmi karşılama törenine katılacak.

TBMM Başkanı Toptan, saat 19.00'da Romanya Meclis Başkanı Olteanu ve beraberindeki heyet onuruna Trilye Restoranda, bir akşam yemeği verecek.

Toptan, saat 21.00'de Cumhurbaşkanı Gül'ün, Suudi Arabistan Kralı Al-Saud onuruna Çankaya Köşkü'nde vereceği akşam yemeğine katılacak.

Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.