TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM BAŞKANI TOPTAN, UFUK ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILACAK


TBMM Başkanı Köksal Toptan, saat 10.00'da Ankara Ufuk Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Törenine katılacak. Toptan, daha sonra Zonguldak'a giderek Çaycuma ilçesi ve il merkezinde ziyaretlerde bulunacak.

17 Eylül 2007 Pazartesi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, saat 10.00'da Ufuk Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Törenine katılacak. Daha sonra Zongul'dak'a gidecek olan Toptan'a saat 12.00'de varacağı Zonguldak Havaalanı'nda karşılama töreni düzenlenecek.

TBMM Başkanı Toptan, saat 13.00'te gideceği Çaycuma İlçesi'nde Kaymakamlığı, saat 13.30'da ise Çaycuma Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edecek. Toptan, dana sonra Zonguldak'a geçecek ve saat 14.45'de Valiliği ziyaret edecek.

TBMM Başkanı Toptan, saat 15.30'da İnağzı Köksal Toptan İlköğretim Okulu'nun ve İlköğretim Haftası'nın Açılış Törenine katılacak.

Saat 16.30'da TOKİ Yenimahalle İlköğretim Okulu'nu, saat 17.15'de ise Zonguldak Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan TBMM Başkanı Toptan, saat 19.15'te Zonguldak Belediye Başkanlığı'nın Alaborina'da vereceği iftar yemeğine katılacak.
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.