TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM BAŞKANI ARINÇ'IN KABULÜ...


TBMM Başkanı Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner'i makamında kabul etti.

26 Mart 2007 Pazartesi

TBMM Başkanı Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ ve
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner'i makamında kabul etti.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt ile Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Başbuğ ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Koşener'i, başkanlık girişinde TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt ile TBMM Başkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Baytekin karşıladı.

TBMM Başkanı Arınç'ın daha önce yeni atanmaları nedeniyle yaptıkları ziyarete karşılık iadeyi ziyaret kapsamında yapılan görüşme basına kapalı gerçekleşti.

Güvenlik, bölgesel gelişmeler ve Meclis çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.

TBMM Başkanı Arınç, kuvvet komutanlarının iadeyi ziyaretinin, yararlı, olumlu ve samimi bir ortamda geçtiğini, gösterilen nezaketten TBMM olarak mumnun kaldıklarını ifade etti.

Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.