TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM GENEL SEKRETERİ BOZKURT'TAN TURNUVA ŞAMPİYONU TAKIMA İFTAR YEMEĞİ...


TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt, 85.Yıl Milli Egemenlik Kurumlarası Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan Meclis Futbol Takımı'na TBMM Sabit Osman Avcı Eğitim Tesisleri'de iftar yemeği verdi.

19 Ekim 2005 Çarşamba

TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt, 85.Yıl Milli Egemenlik Kurumlarası Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan TBMM futbol takımına iftar yemeği verdi.

TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt,TBMM Sabit Osman Avcı Eğitim Tesisleri'ndeki iftar yemeğinde, teknik ekibi ve futbolcuları kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

TBMM Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Ahmet Korkmaz ve oyuncular hediyelerini,Genel Sekreter Rauf Bozkurt, Genel Sekreter Yardımcıları Hasan Sönmez ve Cengiz Köksal, Personel ve Muhasebe Daire Başkanı Nedim Küçüker, Genel Evrak,Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Feridun Keşir, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hüseyin Gülsün ve Teknik Daire Başkanı Vekili Ünsal Çakmak'ın elinden aldılar.

Personel ve Muhasebe Daire Başkanlığı'nın koordinatörlüğünde, Personel Eğitim ve Yönetim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 85.Yıl Kurumlararası Futbol Turnuvası 1-30 Eylül tarihleri arasında TBMM Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilmişti.

Teknik Sorumluluğu Basımevi Müdür Yardımcısı Ahmet Korkmaz tarafından yürütülen TBMM Futbol Takımı, şu futbolculardan oluşuyor:

Tekin Tuncel (Basımevi Md.), Ubeydullah Yıldız (Sos. Hiz. Md.),Engin Keleş (Kütüphane Md.), Şevket Ercil (Kütüphane Md.), , İsmail Yaylaönü (Ulaştırma Md.), Yusuf Aslantürk (Başhekimlik), Erdinç Dumlu (İş. Ve Yap. Md.), Fazlı Aksoy (İş. Ve Yap. Md) Erol Şekerci ( işletme Yapım Müd.) Zafer Özen (Park ve Bahçe. Md.), Levent Altun, Abdullah Bansel, İsmail Sarıkaya( TBMM Koruma Müd.)
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.