TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM'DE BUGÜN


Resmi bir ziyaret için Polonya'da bulunan TBMM Başkanı Arınç'ın temasları, Polonya Parlamentosu Başkanı Wlodzimierz Cımoscewıcz ile yapılacak görüşme ile başlayacak. Polonya-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Zofia Wilczynska ve dostluk grubu üyeleri ile saat 11.00'de yapılacak toplantının ardından, saat 15.00'de Polonya Senatosu Başkanı Longin Pastusiak ile bir görüşeme yapılacak.

16 Mart 2005 Çarşamba

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar saat 10.00'da, Patates Üreticilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen saat 13.00'te basın toplantısı yapacak.

CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, saat 11.00'de CHP Grup Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda basınla sohbet toplantısı yapacak.

Saat 11.00'deki AK Parti TBMM Grup toplantısında son gelişmeler değerlendirilecek.

Danışma Kurulu, saat 13.00'te toplanacak.

Saat 14.00'te toplanacak olan TBMM Genel Kurulu'nda, bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapan yasa tasarısının görüşülmesine devam edilecek.

Milli Eğitim Komisyonu, saat 10.00'da toplanacak ve Sendikalar Kanunu'nda değişiklik yapan tasarı ile Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Kanunu Tasarısı'nı ele alacak.

Saat 14.00'te toplanacak Çevre Komisyonu, Çevre Kanunu'nda değişiklik yapılmasına dair kanun tasarısını görüşecek.

Patates Üreticilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu saat 13.30'da, Geleneksel Türk El Sanatlarını Araştırma Komisyonu saat 14.00'te toplanacak.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, saat 15.30'da toplanacak.
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.