TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM MİLLİ SARAYLAR DAYANIŞMA KERMESİ...


TBMM Başkalığı Sosyal Meclis Etkinlikleri kapsamında, Millî Saraylar'dan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı bünyesinde çalışan personel tarafından Dolmabahçe Sarayı'nda 23-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında kermes düzenlendi. Kermesin Dolmabahçe Sarayı Hazine Kapı önünde gerçekleşen açılışına; TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu ve Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da katıldı.

23 Mayıs 2014 Cuma

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Sosyal Meclis Etkinlikleri kapsamında, Millî Saraylar'dan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı bünyesinde çalışan personel tarafından Dolmabahçe Sarayı'nda 23-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında kermes düzenlendi. Milli Saraylar personelinin el üretimi ürünlerinin de yer alacağı kermesten elde edilecek gelir, yoksul ve engelli çocuklar yararına kullanılacak.

Kermesin Dolmabahçe Sarayı Hazine Kapı önünde gerçekleşen açılışına; TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu ve Esenler Kaymakamı Yüksel Ünal da katıldı.

Kermeste "Millî Saraylar personelinin el üretimi ürünler, hazır giyim, dekorasyon, takı, hediyelik eşya, oyuncak, ağaç fidanı, yiyecek, ayrıca özel ürünler olarak da geleneksel el sanatları merkezi hocalarının imzalı eserleri ve yıldız çini ve porselen fabrikası üretimi seçili ürünleri" yer aldı.
Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.