TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI

TBMM'DE BUGÜN...


TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, saat 15.00'de Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile beraberindeki öğretmen ve öğrenci grubunu divan salonunda kabul edecek. CHP Antalya Milletvekili Tayfur Süner saat 11.00'de, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ve Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk saat 11.30'da, BDP Bitlis Milletvekili Mehmet Nezir Karabaş saat 12.00'de CHP Eskişehir Milletvekili Tayfun İçli ise saat 12.30'da basın toplantısı düzenleyecek.

12 Ocak 2011 Çarşamba

Saat 10.00'da toplanacak olan TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda, kamu hizmetlerinin hızlandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren tasarı ele alınacak.

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, saat 10.30'da TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner ve beraberindeki heyetle görüşecek.

TBMM Sporda Şiddet ve Kulüplerin Sorunlarına İlişkin Meclis Araştırma Komisyonu, saat 10.30'da toplanarak, sporda sponsorluk yapan kuruluşların temsilcilerini dinleyecek.

Saat 13.00'de toplanacak olan TBMM Genel Kurulunda, gündemdeki kanun tasarı ve teklifleri görüşülecek.

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı Erol Aslan Cebeci, saat 13.15'de Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Denetim Komisyonu Rapörtürü Josette Durrıeu onuruna TBMM Mermerli Salonda bir öğle yemeği verecek.

(08.50)

Haber Tarihi (dd/mm/yyyy)
Anahtar Kelime


Türkiye Büyük Millet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2009 TBMM
Tasarım Hacettepe Üniversitesi


Sitemiz en iyi Mozilla Firefox 3.0, IE 7.0 ve üzeri ile görüntülenebilir.